Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma este tancolas lesz a...

Ma este tancolas lesz a program remelem hajnalig. Szerintetek vallalhato feher csipkes felso feher melltartoval, barsony jellegu porgos miniszoknya, fekete mintas neccel? Hozza koldokig ero borkabat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább testszínű melltartót vegyél a fehér felső alá.
2021. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

A testszínű vagy a piros melltartó kevésbé látszik át, ha nem az a cél, hogy átlátszódjon. Kint lesztek vagy bent? Ha kint, a neccharisnyához hideg lesz, 4 fok lesz hajnalban, bent meg a bőrkabáthoz lesz meleg.

A neccharisnya kicsit olcsó hatású, de látni kéne az egész szettet, össze lehet stílusosan és ízléstelenül is kombinálni más ruhadarabokkal.

Ezek pl szerintem nagyon csúnyák:

[link]

[link]

[link]

Ezek pedig nem, bár én nem hordanám:

[link]

[link]

[link]

2021. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet.
2021. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy nagy sator lesz aminek az egyik oldala teljesen nyitott. Ugy nez ki fekete derekig ero csipkes lesz fekete melltartoval.
2021. okt. 16. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó meleg lesz 0 fokban a lukharisnya.
2021. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hideg lesz ahhoz a harisnyához.
2021. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
uh szerintem is elég sovány öltözetke egy viszonylag nyitott helyen tartott ÉJSZAKAI eseményhez október közepén.
2021. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!