Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lentebb kifejtem, de hogyan...

Molnarmarcell21 kérdése:

Lentebb kifejtem, de hogyan kell elegánsan öltözködni?

Figyelt kérdés

Öltönyben járok, elegáns vagyok, de.


Minap egy jobb étteremben jártam, ahol minden pasi pont úgy nézett ki, mint én, és emiatt az öltöny egy egyenruha benyomását keltette bennem, egy pillanat alatt "megundorodtam" tőle.


Hogyan lehet másképp egy férfi elegáns? Nem kitűnni akarok, de szeretnék egyedibb lenni.


2021. okt. 17. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj kicsit lazítani az öltönyön. Úgy értem ne mindig a szigorú öltöny szettet hordjad, hanem valami ilyesmit például:

[link]

[link]

Így is bőven az elegáns kategóriában maradsz. Nem tudom érthető-e mire gondolok.

2021. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolóval!!
2021. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első opciót még mindig túl egyenruhásnak, túl sablonosnak látom.

A második gyakorlatilag pulcsis viselet, annyira nem elegáns.


Nem kötekedésből kötekszem, csak kiábrándultam ebből az egész zakós stílusból, legyen "morning dress/white tie" vagy akár "casual".


Egy lehetséges irány lenne a hagyományos viselet, de egyrészt az jelenleg a szélsőjobbhoz kötődik népi giccs formájában, másrészt még nem tart ott az ország (pedig milyen vagány lenne, ha pl. télen a többség cifraszűrben járna :)


Valószínűleg lehetetlen jelenleg a kérésem :(

2021. okt. 17. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ja. De nálunk az egyik családtagunk barna farmert vesz fel, inggel. Csodaszép!
2021. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mandzsetta gomb, nyakkendőcsipesz, egyéb ékszerek. De nem kell mindet egyszerre, mert az ízléstelen lehet. Tehát ha mondjuk van rajtad mandzsetta gomb, ne vegyél fel gyűrűt is, hanem mondjuk aranyláncot a nyakadba, ha éppen nincs rajtad nyakkendő sem, és akkor épp csak stílusosan kivillan az ing alól.

Ha olyan az öltönyöd, akkor zsebkendőt (textil) szépen behajtogathatsz a mellkas zsebbe.

Ha szövetkabátot hordasz, a baloldalt a galléron mindig van egy gomblyuk, abba bedughatsz valami virágot, vagy más díszt (tudom, hogy készítenek csak erre kiegészítőket, de nem tudom a nevét), az is segíthet, hogy kitűnjél a tömegből.

2021. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hozzáadom ezt a vidit az utolsó pontomhoz, mert nem hiszem, hogy egyértelmű voltam xd

[link]

2021. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régi feliratkozója vagyok a csatornának, sokat segítettek :)
2021. okt. 17. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem is értem, hogy ezt a viseletet ki szereti hétköznapokra (munkán kívül). Egy percig nem lennék ebben, ha nem muszáj, nem ettől leszel elegáns. Vegyél gucci szetteket, nem csak pólót vagy chinot, hanem egész szettet. Azzal ki fogsz tűnni a többi díszb_zi közt. Sértés nélkül. Ha meg nincs rá pénzed, akkor ne akarj se magadnak se másoknak egy hazug benyomást tenni azzal, hogy te elegáns vagy.
2021. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Ez kb. olyan, mint amikor van egy rolexed, de még mindíg azt nézed rajta, mikor kezdődik az ebédszünet. Ócska hatást kelt, nem elegánsat. Bocs

2021. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!