Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike sportcipőből a nagyobb...

Nike sportcipőből a nagyobb vagy kisebb méretet vegyem? Mennyire szoktak nyúlni?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt vettem nike-ot utoljára, akkor 37,5 kellett, ami még egy picikét szorított is. Most szintén 37,5-t próbáltam, és kényelmes, viszont a lábujjaknál egy picikét több a hely (a nagylábujjamnál pont jó). Felpróbáltam a 36,5-t, amibe szintén belefért a lábam, nem mondanám, hogy szorította a lábujjaim, de szélességre talán szűk volt. Félek, hogy a nagyobb méret kinyúlik, és akkor kapaszkodnom kell, nehogy kilépjek belőle, de a 36,5 kinyúlás esetén pedig pont jó lenne. Melyiket választjam szerintetek? Ti melyiket vennétek?
2021. okt. 17. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem nyúlt egyik se, szóval én olyat biztos nem vennék, ami most kicsit szűk. Nekem amúgy pont akkora kell a Nike cipőkből, mint általában bármi másból. Persze lehet fazonfüggő is, annyira nagy tapasztalatom nincs, 3 pár volt eddig a mostanival együtt.
2021. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyúlni nem fog, viszont tágulni igen, de emiatt nem kell ekkora méretkülönbség, nekem 42-es a lábam, de üzletben próbált 42.5 is jó volt, viszont később az már lötyögne.

Neked kell érezni hogy hol és mennyire szorít, ahol egy nagyon kicsit, az pár hónap után megszűnik, de nekem túl nagy méretkülönbség ez a 37,5-ről 36,5-re váltás. általában 0,5 elég szokott lenni.

2021. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!