Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eladtam egy ruhát egy facebook...

Eladtam egy ruhát egy facebookos csoportban. Amikor megkapta a ruhát, másnap jelezte,hogy talált rajta egy szakadást. Ti visszavennetek a ruhát?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő? Én úgy adtam fel,hogy hibátlan állapotban volt. Meg sosem fordult velem elő ilyen. Több ruhát is adtam már fel, semmivel nem volt probléma.

2021. okt. 20. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj képet róla.
2021. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Küldött róla. Egy pici szakadás van. Amit én fotoztam ruha azon semmi…
2021. okt. 20. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném vissza, ha biztos vagyok benne, hogy nálam még nem volt szakadt.
2021. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem venném vissza, ha biztos vagyok benne, hogy nem volt elszakadva.

Lehet hogy szállítás közben szakadt el, vagy nála szakadt el, be akadt valahova, vagy elég ha rosszul vágja le a cetlit (ha volt rajta). Én nem venném vissza. Magyarázd el neki, hogy nálad még nem volt elszakadva, ezért nem veszed vissza.

2021. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok, az is lehet hogy nem áll jól neki a ruha és ez csak egy ürügy, hogy vissza vedd a ruhát.
2021. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi állhat a háttérben. Egy apró kis szakadás, csak pont feltűnő helyen van a ruhán. Azt nyilván észreveszem...
2021. okt. 20. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam alaposan lefényképeni az adott ruhát,ha ilyen történne akkor tudom bizonyítani hogy nem szakadt.
2021. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondd hogy szakadt ruhát nem vásárolsz kösziszépen
2021. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pl. Paypallal fizetett, akkor mindenféleképpen vissza kell fizetned, a paypalt nem érdekli, hogy milyen volt előtte, ha nem elégedett a vevő, akkor vissza kell fizetned, addig le is vonják a számládról a vételárat. Ha bankkártyáztál, akkor eldöntheted, hogy visszaküldöd-e.
2021. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 abrakadabra69 válasza:
Én vissza venném jobb a békesség ... :)
2022. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!