Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 ezer forintig milyen...

25 ezer forintig milyen karóra érné meg?

Figyelt kérdés

Szóval még fiatal vagyok, (középsulis) és szeretnék egy órát venni. Nekem a letisztult, mechanikus órák tetszenek. Melyik márka éri meg ilyen ársávban? Azt tudom, hogy a Casio az ilyen árban nagyon jó, de láttam 1-2 Tommy Hfigert is, amiben persze az, hogy TommyH. az vonzó lehet de mivel a TommyH.egy ruhagyártó nem tudom, hogy az megéri e. Meg lattam még egy csomo márkát. Ezekről kérnék 1-2 tanácsot, hogy melyik márka éri meg?

(ilyesmi órára gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

)

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. okt. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek közül kell, akkor az egyik Casio. A többi inkább divatmárka, igazából kiadják másnak, hogy csináljanak egy órát, majd ráteszik a saját logójukat és lehúznak egy jó 500%-os profitot.
2021. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Kinézetre, stílusra egyértelműen az Oliver... 28/f
2021. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen arkategoriaban szerintem barmelyik, egyik sem egy orokre szolo darab, en az alapjan dontenek ezek kozul, melyik tetszik a legjobban, melyik passzol a stilusomhoz.
2021. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Casio.
2021. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Casio orok elet. A g shock a legjobb. Mindig rajtad lehet. Divatos is.
2021. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Casio, inkább a drágább mert az tömör acél.

Vagy ez:

[link]

2021. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Dobj rá még 25-öt és telefonálni meg netezni is lehet vele. Igaz a karodon nem lehet majd hordani.
2021. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A G-Shock minden, csak nem divatos :D Tipikus "funkcionális" óra. Jó mindenre, strapabíró, de ronda mint a lóharapás. Senki nem mondja, hogy egy G-Shock divatos, meg szép. Krvára nem az :D.


25 ezer Ft az a nagyon belépő szint az órák világába. Ennyiért én is Casiot javaslom (mint márka). A modell meg nyilván az ami tetszik és beleesik a keretbe.


Divatórákat határozottan nem ajánlom. (S Oliver, Tommy Hilfiger)

2021. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!