Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit csinálok rosszul?...

Csajok, mit csinálok rosszul? (Fehér ruhák)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fehér pólókat, blúzokat, azonban 2-nél többször nem tudom felvenni egyiket sem, mert besárgul a hóna alja, amit semmivel nem tudok kiszedni belőle mosásnál és mehetnek a kukába. Volt már minden féle árkategóriájú felsőm 1000ft-tól 20000ft-ig, mindegyiknél ugyan az a helyzet. Próbáltam már sokféle dezodort(nivea,rexona,dove,fa stb.) és ezeknek a golyós és fújós változatát is, de mindig besárgulnak a pólóim. Ti milyen dezodort használtok fehér felsőkhöz, vagy hogy előzitek meg hogy besárguljanak? 23/l

2021. okt. 25. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Használ hónaljpárnát, így nem kerül izzadság a pólóra.
2021. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem latszik at, ragassz oda tisztasagi betetet, csak figyelj ohgy ne essen ki a polobol
2021. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem is feltétlen az izzadsággal van baj, az önmagában nem sárga, hanem az, hogy az izzadségban lévő anyagok érintkeznek a dezodorral vagy a mosószerrel, vagy esetleg baktériummal.

Én amióta természetes mosószert és természetes (de mindenképp aluminium-mentes) dezodort használok, azóta nincs ilyen bajom, illetve ilyen foltokra az enzimes mosószer is jó tud lenni még, illetve ne mosd forró vízben, langyos vagy inkább hidegben mosd.


Ha nagyon nem jön ki, próbáld meg a szódabikarbóna + hidrogén-peroxid kombinációt, keverd ki paszta szerűre és kend a foltra, majd hagyd hatni fél óráig, majd langyos-hideg vízzel mosd le, és mosd szokásos módon.

Esetleg a vanish is jó lehet, ha a fentiek nem hatnak.

2021. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!