Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Shein oldalról rendeltem...

A Shein oldalról rendeltem ,állítólag kiszállították ,de a futárszolgálattól értesítést nem kaptam ,nem tudtam átvenni a csomagot. Későbbi érdeklődésemre elmondták ,hogy visszaküldték. Hogy juthatok hozzá a csomagomhoz ,vagy az árához?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, az értesítés hiányával nekem is gondom volt, ezért én beszéltem a futárszolgálat ügyfélszolgálatával és ott azt mondták hogy ennek az az oka, hogy a Shein nem állította be az email címet értesítési címnek. Írtam emiatt a Sheinnek is, nagy nehezen megértették mi a bajom, de azóta nem rendeltem, nem tudom megoldották-e ezt.

Mindenképpen érdemes felvenni a kapcsolatot a Sheinnel és leírni ezt nekik, segítőkészek amúgy csak lehet 2-3x le kell nekik írni mi a probléma mire felfogják.

2021. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, ugyanez a problémám. Miután visszaküldték a feladónak a csomagomat, én írtam a Sheinnek, hogy ez történt. Úgy tűnt, hogy felfogták, megkérdezték, hogy mi legyen, visszafizessék, vagy újraküldjék a csomagomat. Az újraküldést választottam, meg is kaptam az emailt, hogy feladták, azt hittem minden rendben, tegnap hívott is a DPD, hogy kiszállítanak nekem valamit. Igen, csakhogy a rendelésem helyett kaptam egy napszemüveget, semmi mást. (biztosan helyette kaptam, mert a csomag száma megegyezett az eredeti csomagom számával) Úgyhogy tegnap azonnal írtam nekik újra, most várom a válaszukat.
2021. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ugyanez a problémám… Valaki tud valami elérhetőséget adni amire remélhetőleg válaszolnak is? Előre is nagyon köszönöm!
2022. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!