Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme blúzban, szoknyába...

Van értelme blúzban, szoknyában járni munkába, ha más hétköznapiban van?

Figyelt kérdés
Én szeretnék, de lehet furán érezném magam túlöltözve. 25/L

2021. nov. 7. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember olyan öltözetben jár munkába, amiben jól érzi magát. (Ha nincs dresszkód)
2021. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előző munkahelyemen volt egy huszonéves csaj, aki mindig valamilyen csinosabb felsőben és blézerben járt dolgozni. Ha akarsz, vegyél blúzt meg szoknyát.
2021. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Jó proli melóhely lehet, ha a szoknya + blúz kombináció már túlöltözésnek számít.


Mondjuk én mit szóljak? Munkatársaim 80%-a IT-s. A legtöbb úgy öltözik, mint egy csöves...és 1-2-nek a szaga is olyan, én meg öltönyben járok.

2021. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
88%

#1es vélemémyét osztom.


Én is jobb szeretek öltönyben lenni, míg a kollegàk java elvan kockàs favàgóingekben.

2021. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Amiben jól érzed magad. Én van, hogy totál csövesben nyomom, van, hogy "kiöltözöm", éppen milyen kedvem van (ami nálam elég változó és szélsőséges...), de az sosem tud érdekelni, hogy mások erről mit gondolnak.
2021. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
4es, mit dolgozol?
2021. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
100%
Vedd fel nyugodtan. Nálunk nincs dresszkód, a többség farmer-póló kombinációt visel, én meg ha úgy tartja kedvem, bemegyek csipkés gót ruhákban fűzővel. Ha nem korlátozza semmi és nem is akadályoz a ruha, akkor miért ne vehetnéd fel azt, amihez kedved van?
2021. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Azt vedd fel, amiben jól érzed magad és ami kényelmes számodra (ha nincs dresszkód).
2021. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, itt még a HRes is farmerben és piros-fehér tornacipőben jár.

Általában max a férfiakon látni elegánsabb ruhát, de rajtuk is ritkábban.

Egy csajszi van, aki szoknyázik, csinizik. Akkor én leszek a második, aki csatlakozik hozzá! ^^

2021. nov. 8. 16:16
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Én is így járok dolgozni, eleinte kicsit furán néztek rám, de már megszokták.


Ferenc/53

2021. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!