Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bonprix oldalról rendeltetek...

Bonprix oldalról rendeltetek már? Milyenek a ruhák? Megjön hamar? Kötött ruha és kötött pulóver tetszett meg.

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pizsamákat, de azok tökéletesen jó minőségűek.
2021. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire jó minőség, fogtam már ki rosszat is, de az a ritkább.

A méretezés európai, kicsit nagyobb az átlagnál, érdemes nézni a kommenteket, sokszor írják, hogy kisebbet érdemes venni a saját méretednél.

2021. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször meg voltam elégedve, bár előfordult már, hogy visszaküldtem valamit, mert nem voltam elégedett.
2021. nov. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem, az ígért 3-6 munkanap helyett 2 hetet vártam a csomagra. Ez idő alatt se egy email h bocs késünk, se semmi. Úgyhogy kösz, nem vettem át.
2021. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4, A két hét náluk teljesen reális, átlagban másfél hét alatt szoktak megjönni a csomagjaim.
2021. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Okés, csak akkor ne írja azt, hogy 3-6 munkanap.
2021. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olyankor rendeltél, mikor akció volt? Olyankor tolódik a szállítás, de asszem ezt írják is a feltételekben.


Anyám pl. 31én adott le egy rendelést, 5én reggel már nála volt, pedig nem futárral kérte, még érte kellett menjen. És ugye volt közben egy elseje szünnap.

Én 4-én rendeltem a mostani akció alatt, még össze se állították a csomagomat.

2021. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

MEGBÍZHATATLANOK

A visszaáru összegét nem utalják vissza.

Két hónapja küzdök velük, a postafordultával visszaküldött termékek áráért!

Másfél hónapja rendszeresen jelzem, hogy még mindig nem érkezett vissza a pénz - mintha nem tudnák. Csak hazug ígéretek vannak a visszafizetésre.

2022. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!