Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen ez a szoknya? H...

Lányok milyen ez a szoknya? Hány éveseknek jó kb szerintetek? Hozzá egy csinosabb csavartmintás vilagosabb színű garbóval?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 16. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Groteszk a meleg kötött garbó és a harminc fokos melegbe való szoknyahossz együtt. Nem értem.
2021. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vastag harisnyával,csizmával a szoknyához...
2021. nov. 16. 13:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez vastag szoknya,nem való 30fokban.
2021. nov. 16. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszik. Vastag harisnyával, csizmával ez teljesen jó pl. ma is.

Szerintem nincs korhoz kötve. Aki jól néz ki benne (jó lába van, nincs elhízva) nyugodtan hordhatja "idősebb" korban is, 40-esek is. Nem úgy értem, hogy ők már idősek :) De nyilván egy tinihez, 20-on éveshez képest nagyon más korosztály.

2021. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vilagosabb színű,szép garbóhoz jó?
2021. nov. 16. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Jó világossal is, feketével is, szürkével is.
2021. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. nov. 16. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
12%

Ja, hogy ezt kell ide írni, hogy jó?

Hát akkor kérdező, nagyon jó a szoknya, világos garbóval a legjobb, a világos szép garbóval egyenesen elképesztő, ennél jobb ruha nincs, ja-ja, vastag harisnyával, azt véletlenül kihagytam. Rövidebb is lehetne, igazság szerint ha elég vastag az anyag akkor féltanga is mehet, pl. gyapjú féltanga sem lenne jó a 30 fokos strandra, decemberben teljesen oké! Persze vastag csizmával, azt ki nem felejtem mostmár.

2021. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!