Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kényelmesek a magas...

Mennyire kényelmesek a magas derekú nadrágok? Ajánlanátok vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre, körte alakomra elvileg előnyös, de nemtudom. Hamar hozzá lehet szokni? Picit még furcsa..

2021. nov. 18. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Én csak olyanokat hordok, de ez teljesen egyen függő. Ha neked nem kényelmes akkor másnak hiába jó..


Én mondhatom, hogy ajánlom, hiszen csak azt használom, de ettől függetlenül neked nem feltétlen fog beválni. Hordj olyat, ami neked kényelmes és tetszik :)

2021. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ milyen a szabása.


Nekem pl öv nélkül sok lecsúszik, mert más a derék/csípő arányom mint a nadrágnak.

2021. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kényelmes, nem is kellett megszoknom, jó volt egyből.
2021. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mást fel sem tudnék venni
2021. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem homokóra alkatom van, de én csak normál vagy magasabb derekú nadrágokat tudok viselni, a csípőgatyákat még a medencecsontomig sem tudom felhúzni, ha netán sikerül, instant viccként festek benne.

Ezek a nadrágok sokkal kényelmesebbek, mert belefér a fenekem, védi a derekamat, és ezerszer jobban nézek ki bennük.

Viszont mivel a melleim is nagyok, nálam vigyázni kell arra, hogy a dereka azért ne legyen extra magasan, mert az optikailag megrövidíti a felsőtestemet és teljesen összenyom, eltorzít. Pár éve vettem ilyen rövidnadrágot is, de abban úgy néztem ki, mintha pelenka lenne rajtam.

Ha kisebb a melled, ezek is jól állhatnak.

2021. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

5-ös

Ki kell ábrándítsalak, ezekben a hónaljig felhúzott gatyákban is instant viccként néztek ki. Nadrág hason, noormális?

2021. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!