Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, lányok, miért nem...

Hölgyek, lányok, miért nem tudtok legalább akkor szoknyában lenni, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Szerintem akkor igazán elegáms egy nő, ha szoknyát visel.

Most mondhatjátok, de hát másban is csinos vagyok.

Én is tudok másban is elegáns lenni, mint ingben, nyakkendőben, de kiöltözéshez mégis azt kell viselnem.

Kényelmetlen? Nekem is az az ing/nyakkendő, utálom, mégsincs más választásom. Illetve kétlem, hogy a szoknya kényelmetlenebb, mint egy nadrág.

Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van.

Félreértés ne essék. Igen, tus nadrágban is csinos és nőies lenni valaki, de a kiöltözés egy fokkal több és szigorúbb dolog kéne, hogy legyen.

Természetesen tisztelet a kivételnek. Azon hölgyeknek, akik szoknyát hordanak, ha kiöltöztek.



2021. nov. 24. 06:48
A kérdező szavazást indított:
Én szoknyát hordok, ha kiöltözök
Van, mikor szoknyát, van mikor nadrágot viselek kiöltözve
Csak nadrág jöhet szóba kiöltözésnél is
78 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a bőrnadrágban is nőiesek...

Én szoknyát hordol amikor kiöltözök. Tibor 32/f

2021. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
99%
Nyáron szinte csak szoknyát hordok, mert az a legszellősebb. De télen azért nem. Teljesen időjárásfüggő. Senki kedvéért nem fogok felfázni. Hiába csinos.
2021. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
80%
Kit érdekelnek... Felőlem bugyiban is kiállhatnak a Ferenciek terére, max kiröhögöm 😀
2021. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
99%
Mert ha hideg van, nem akarok felfázni, azért.
2021. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
99%
Engem azért érdekelne, hogy az ingnek milyen alternatívája van, ha elegánsan akarsz öltözködni.
2021. nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 Estel.19 válasza:
93%

Azért a szoknyákról tudni kell, hogy ha nem a lebegő fazon.. akkor séta közben szeretnek egyre feljebb csúszkálni. :)


Bár nálam változó, általában alkalmakra szoknyás RUHÁT viselek, ami lengő fazon, pont ezért, mert szerintem kiábrándító, ha egy nő állandóan a ruháját hőzgálja lefelé.

2021. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 Estel.19 válasza:
89%

6-os vagyok


Megjegyzem, hogy 29 éves vagyok és nő.

2021. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
90%

Hál istennek nem a kérdező véleménye szerint kell felöltöznünk, amikor elegáns ruhát veszünk fel :)

Én nagyon ritkán hordok szoknyát, egyszerűen azért, mert számomra kényelmetlen. Felcsúszik, igazgatni kell, nem minden fazon áll rajtam jól, feszengek benne, utálom, ha megnézik a lábam, igazából csak simán utálom azt is, ha rám néznek, szóval én igyekszem mindig a lehető legvisszafogottabban felöltözni.

2021. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
83%

Amikor -20-10 fokban kell rohangálni, egyáltalán nem praktikus a szoknya, és nem csak azért, mert a legtöbb esetben hülyén néz ki az olyan kabátokkal, amik tényleg védenek a hideg ellen.

Ez már nem a 16. század. Rengeteg NŐIES nadrág van, ami legalább olyan elegánsan mutat, mint egy szoknyás szett.

Egyébként mostanában rengetegszer nadrágra húzok fel egy miniszoknyát. (Pontosan két nadrágra, egy béléses sztreccsre és egy farmerre.) Ez is a tetőtől talpig fekete öltözködés előnye.

2021. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
98%
Hát...bocsi,ha nem a te ízlésednek megfelelően öltözünk. Amúgy szeretem a szoknyát,jó alakom van hozzá,de számomra az inkább nyári viselet.
2021. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!