Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, lányok, miért nem...

Hölgyek, lányok, miért nem tudtok legalább akkor szoknyában lenni, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Szerintem akkor igazán elegáms egy nő, ha szoknyát visel.

Most mondhatjátok, de hát másban is csinos vagyok.

Én is tudok másban is elegáns lenni, mint ingben, nyakkendőben, de kiöltözéshez mégis azt kell viselnem.

Kényelmetlen? Nekem is az az ing/nyakkendő, utálom, mégsincs más választásom. Illetve kétlem, hogy a szoknya kényelmetlenebb, mint egy nadrág.

Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van.

Félreértés ne essék. Igen, tus nadrágban is csinos és nőies lenni valaki, de a kiöltözés egy fokkal több és szigorúbb dolog kéne, hogy legyen.

Természetesen tisztelet a kivételnek. Azon hölgyeknek, akik szoknyát hordanak, ha kiöltöztek.



2021. nov. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
92%
Megengeded hogy azt hordjunk és akkor amikor mi akarunk? Én kérek elnézést hogy nem akarok megfagyni és felfázni télen szoknyában.
2021. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
98%
A másik dolog hogy van olyan eset amikor mondjuk megjott a menstruáció és így nem szívesen viselne senki sem szoknyát akkor sem ha elegánsan kell öltözni
2021. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
94%
A legrosszabb, hogy magyarázkodtok a kéjencnek.
2021. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
92%
Pasi vagy, fogalmad sincs semmiről, had döntsük el mi nők, hogy nekünk miben jó. Neked ebbe semmi beleszólásod nincs, ráadásul senkit nem is érdekel, hogy te mire izgulsz.
2021. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
98%
Szoknya-ügyben az a nehéz, hogy kell hozzá olyan cipő is (ami igazán csinos, az kényelmetlenebb is), akkor ahhoz harisnya, táska, elegáns kabát is... És ha BKV-vel jársz, ezt elég kényelmetlen megoldani, főleg hidegben...
2021. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
85%
Mert nadrágban komolyabban vesznek, egyértelműen nem a lábam, fenekem formásságával próbálom meggyőzni az embereket, hanem azzal ami a fejemben van.
2021. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
98%
Ez erősen időjárás függő, legalábbis nálam tuti. Pl most is, egyik nap elviselhető, másnap meg már hideg van este is. Vastagabb harisnyával van mikor kibírható a szoknya, és van mikor nem. Én ha lehet azt veszek fel, de nem fogok felfázni egy pasi kedvéért sem. Valamint vannak elegánsabb alkalmi nadrágjaim is, azok is kellően csinosak és vastagok is egyben. 27N
2021. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
98%

Pont nem érdekel, de a -4 fokban nem fogok szoknyában-nylonharisnyában rohangálni, csak mert valakinek az tetszik.


Volt két tél, mikor ezt tettem (meló), az amúgyis fájós térdem nagyon megköszöni azóta is... Soha többé, így is már 4-5 fok alatt folyamatosan rossz.

2021. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
35%

Én olyan helyen dolgozom, ahol szigorú dress code van. Ehhez hozzátartozik a kicsivel térd fölé erő fekete szoknya és testszínű nejlonharisnya. Igen, pl. -5 fokban, mint ma reggel is volt, nem a legpraktikusabb viselet, persze, hogy fázom benne, de egész jól hozzá lehet szokni, 0 fokig pl. simán el vagyok benne. Nyavalyoghatnék, de nem teszem, én választottam ezt a munkahelyet, itt ez az előírás. Felfázva pedig még nem voltam emiatt sosem.

28 N

2021. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki normális, nem felháborodott és főleg nem trágár válaszokat tudott adni.


Igen, nekem tetszik a szoknya, és szerintem, ha kiöltöztök, abban kéne lennetek, de ez nyilván az én véleményem, és nem is kell nektek emiatt így lenni. Ilyet nem is mondtam. Csak megkérdeztem, miért nem teszitek.

A hidegre nagyon kiélezitek a dolgot, gondolom a jelenlegi időjárás miatt, de azért felhívnám a figyelmeteket, hogy a kérdés általánosságban szólt, nem csak a mostani időszakra.


Még egyszer köszönöm a korrekt válaszokat! Ez alapján kapta mindenki a fel/le pontokat, illetve a moderátoroknak való jelzést is, ahol szükséges volt.

2021. nov. 24. 16:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!