Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, lányok, miért nem...

Hölgyek, lányok, miért nem tudtok legalább akkor szoknyában lenni, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Szerintem akkor igazán elegáms egy nő, ha szoknyát visel.

Most mondhatjátok, de hát másban is csinos vagyok.

Én is tudok másban is elegáns lenni, mint ingben, nyakkendőben, de kiöltözéshez mégis azt kell viselnem.

Kényelmetlen? Nekem is az az ing/nyakkendő, utálom, mégsincs más választásom. Illetve kétlem, hogy a szoknya kényelmetlenebb, mint egy nadrág.

Tehát véleményem szerint, ha egy nő kiöltözik, evidensnek kéne lennie, hogy legalább akkor szoknyában van.

Félreértés ne essék. Igen, tus nadrágban is csinos és nőies lenni valaki, de a kiöltözés egy fokkal több és szigorúbb dolog kéne, hogy legyen.

Természetesen tisztelet a kivételnek. Azon hölgyeknek, akik szoknyát hordanak, ha kiöltöztek.



2021. nov. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
97%
Sosem fogjuk megtudni, hogy miben tudnál még elegáns lenni, ha nem veszel fel inget.
2021. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
88%

"Would most men with her education & experience already know this?"


Komolyan nem érted ezt a mondatot?

2021. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
85%
Hallod áruld már el légszi, hogy hány évesen vagy ennyire nagyképű és egyben ostoba? Ez a két tulajdonság kombóba rohadt veszélyes.
2021. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
83%
A szoknya kényelmetlen és rohadtul nem praktikus viselet. Ha kiöltözök, azt azért teszem, mert olyan helyre megyek, ahol muszáj nem hétköznapi ruhában megjelenni. Ez nem egyenlő azzal, hogy rosszul is kell éreznem magam a ruháimban vagy hogy meg kell felelnem egyes férfiak elvárásainak a ruhámmal kapcsolatban. Szóval nem fogok akkor sem szoknyát felvenni, ha ilyen helyre megyek, ugyanúgy, ahogy nem veszek fel szoknyát a hétköznapokon sem.
2021. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
57%
Kiöltözés akkor van, ha a férfi VISZ valahová. Meleg autóból ki, fűtött helyszínre be, így nem gond.
2021. nov. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
21%

28.

Szétnéztem az utcán sajnos. És ez alapján írtam a kommentemet.

Csak annak tudok örülni, hogy nem a mai “nők” közül kell párt találnom..

2021. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
36%

#43

Mer hány éves az asszony, 600?

2021. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
13%

én mindig mindenhová szoknyát veszek föl. nálam nem akadály a hideg (vastag harival) és nem akadály a menstruáció (nyilván kényelmetlen ilyenkor a betét miatt meg a pocifájdalom miatt de erőt veszek magamon és kibírom).

nálunk munkában amúgy is elvárt viselet a szoknya de én a magánéletben is azt hordok mindig.

szeretem a szoknyát nem is hordok nadrágot egyáltalán. csak cicanadrág van a szekrényemben amit csak néha hordok itthon.

2021. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
27%

48!

Végre egy NŐ is kommentelt.

Örülök, hogy még vannak közöttünk elvétve.

F.44

2021. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
83%
Előző, ha neked ilyen nők tetszenek, keress ilyet, de a többieknek felesleges beszólni.
2021. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!