Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid farmernadrág gáz férfiak...

Rövid farmernadrág gáz férfiaknak, nem?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
attol fugg, milyen rovid, mondjuk 10 cm-vel terd fole ero, az jo, de ami epphogy csak a seggettakarja (vagy azt sem), az gaz.
2021. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés hogy jutott eszedbe november végén?


Amúgy meg miért lenne gáz?

2021. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60 éves vállalatigazgatónak lehet, gáz, akik itt a gyk-t nyomogatják, azoknak megteszi... Amúgy kifejthetnéd, milyen darabról és szituációról jutott ez így eszedbe.
2021. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy kifejthetnéd, milyen darabról és szituációról jutott ez így eszedbe.


Ez a kérdés hogy jutott eszedbe november végén?


Lidlben le van akciózva minden beragadt cucc, ruhák stb... Aztán láttam egy farmer rövidnadrágot. Nem akartam megvenni, sosem szimpatizáltam rövid farmerekkel, de nekem esküszöm úgy rémlett, hogy épp annyira gáz mint egy szandál+zokni kombó. :D

2021. nov. 26. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen gáz.

Egy férfinek nyáron sem szabad rövid nadrágot felvenni, mert mint tudjuk innen a gyk-ről, hogy búzás, nem férfias, meleg benyomást kelt, stb.

Tehát rohadjatok bele az egyenruhává avanzsált térdgatyákba!

2021. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért remélem, érzitek, hogy sikerült beleállni valami olyanba, ami milliárdos nagyságrendnél alapdarab. Következő rácsodálkozás mi lesz? Hogy levél van nyáron a fán?
2021. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hordok nyáron ilyet. Még sosem éreztem gáznak.

Ráadásul elég rövid is, térd fölé ér, de teljesen jól érzem magam benne.

2021. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
akkor nem gáz ha a térdkalácsod felett ér, de nagyon max a combod közepéig
2021. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
7-es vagyok. Nekem a combom közepéig ér. Nyáron napi szaladgálósnak szerintem teljesen jó. Viszonylag fiatal vagyok, nem vagyok pufók, se nem visszeresek a lábaim, se nem extrém szőrös. Még nem szólt be emiatt senki. Nem bámultak meg. Ahogy írtam, én sem érzem gáznak. Jól érzem magam benne, nem sülök meg. Ennél rövidebb "forrónacit" pasiként utcán nem hordok. Legfeljebb itthonra venném fel kánikulában.
2021. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen,igen jól írta a 8-as, de én még tovább mennék, egyeztünk meg egy cm méretben, hogy térdkalácstól mérve hány centire SZABAD lennie, és ha rövidnadrágot vásárolunk férfiként, akkor mindenki gondosan letudja mérni, hogy az egyenruha fíling meglegyen a férfiak esetében.
2021. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!