Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan lány, aki így...

Van még olyan lány, aki így öltözködik?

Figyelt kérdés

A kép bal oldalán lévő hölgy ruhájára vonatkozik a kérdés: [link]


Természetesen tudom, hogy ez így nyilván csak a legmelegebb időben hordható, de érdekelne, hogy van-e még valaki, aki egy ilyen egyszerű, de mégis nőies összeállítást választana inkább a rövidnadrág helyett...



2021. nov. 27. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A rövidebb szoknyát részesítem előnyben, és inkább fehér színben. Felsőben a szexisebbek híve vagyok.


A képen lévő összeállítás inkább alkalmi jellegű.

2021. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én vagy rövidebb szoknyát hordok testhezálló b felsővel, vagy egyberuhát. Szerintem ez az összeállítás a manöken-alkatú nőknek áll jól, a homokóra, alma alakot középen "kettévágja", testesebbnek, drabálisabbnak tűnhet tőle valaki. Inkább akkor egyberuhát, azzal nehezebb melléfogni.
2021. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A fiatal lányoknál kevésbé jellemző, sőt, ritka, de középkorú/idősebb nőnkél gyakran látom.
2021. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

minden évszakban picit térd fölé érő szoknyákban vagyok.

nyáron harisnya nélkül. tavasszal és ősszel nejlonharisnyával. télen persze vastag harival.

az irodában a munkaruhánk a következőkből áll: fekete (és az alján picit rakott) szoknya fehér blúz és testszínű harisnyát kell hozzá felvenni. sokan nem kedvelik ezt az öltözködést de én szeretem.

magánéletben szoktam viselni más fajta szoknyákat is.

2021. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 30as vagyok, és nekem ez öregesnek tűnik.


Ez a fazonú top és szoknya előnytelen, ha tökéletes az alakod, akkor is sután áll.


A szín kombó se tetszik, ez a világos menta zöld és a fehér egyszerre se és ünnepi.

2021. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!