Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted a platformos bakancso...

Szereted a platformos bakancsokat? (29N)

Figyelt kérdés
Bakancs

2021. nov. 28. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2021. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
igeen most is olyanom van, lehet valamikor majd veszek egy igazi Martenst is, de most még elvagyok ebben a simában :)
2021. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyönyörűek! Még jó hogy nem most kell ismerkednem…
2021. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Évek óta csak ilyeneket hordok (dr Martens és New rock)

Most szerváltam egy téli martens Jadont de szerintem nem ez lesz az utolsó Jadonom. Most egy Agnes Dyan Martensel is szemezek ami amellett hogy platformos 25 soros is.

Na meg lehet valamikor már veszek egy New rock Neptunot is.

Ahogy elnézem mostanában egyre divatosabbak a platformos bakancsok. De szerintem ez hamar le fog csengeni, és megmarad az alternatív szubkultúrákat kedvelőknek. Picit vicces hogy azok akik a Demoniáim miatt megszoltak most Buffalokban meg egyébb platformos cipőkben bakancsokban pozólnak az instára készülő képeken.

2021. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2021. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön bár nekem nincs, meg szerintem ez inkább nőknél elterjedtebb. Bár van ferfi meg unisex de sose láttam még férfin platform bakancsot...

Amúgy kit érdekel. Meg divatba van éppen, hát ez olyan a martens meg a többi bakancs soha nem megy ki a divatból, mert soha nem ment bele 😃 vannak időszakok amikor sokan elkezdenek bolondulni főleg a docmartensért de igazából a fastfashion nem tudta még kinyírni .látszik is milyen sokmindennel előrukkolnak de az igazán népszerűek azok ami az eredeti 1460-as meg a többi pár fajta ami sosem lesz igazán populáris, de hát épp ezért szeretjük 🙂

(29f)

2021. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!