Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a táskáról?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek? [link]

#táska #longchamp
2021. dec. 1. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Jajj,ez annyira szupcsi! :)
2021. dec. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szép és diszkrét. Ha egy kicsit díszesebb lenne fölül, akkor egy fokkal csinosabb lenne. De ezt te neked kell eldönteni.
2021. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem tetszik, bocs. Nagyanyámnak volt ilyen a 80-as években.
2021. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Semmi extra. Táska. Nem ragadja meg a tekintetem.
2021. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszik, egy középkorú nőnél tudom elképzelni, akinek egyik ruhadarabja se illik a többihez.
2021. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
A hajam az égnek áll tőle. Egy ideig ez nagy divat volt, de sose értettem. Tényleg mint nagyanyám piacolós tasija.
2021. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tote Bag- egy nagyon nobel marka, abszolut elegans, kb. a Longchamp szintjen van, vagy meg annal is jobb. Szuper! A viselöje nem egy "olcso nö", nivos, elegans, igazi dàma, 25-80 eves korig, akarmilyen korban van.
okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, most latom, hogy ez is Longchamp, csak abbol is a legdragabb fajta, a tote bag. Nagyon jo anyag, abszolut minöseg, es a marka... vilagon a legjobbak köze tartozik.
okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!