Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel vehetem melltartó nélkül?...

Fel vehetem melltartó nélkül? Nagyon feltűnő, hogy nincs rajtam? 21/N

Figyelt kérdés

[link]


Nem vettem meg a ruhát, kíváncsi vagyok a véleményekre. Egyébként a háta teljesen kivágott ezért nem lehet alá venni melltartót 😔

(Nem tudom melyik kategóriába kell írni ezt a kérdést, azért írtam ide mivel ez egy fehérnemű nélküli kép)



2021. dec. 4. 22:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%

Na most azért picit fake ez a kérdés, mert egy nő simán tudná erre a megoldást. Mivel ezt a kérdést nem nő tette fel, ezért kérdezget.

Jól elvannak a kisgyerekek itt!

2021. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Buliba gondoltam.
2021. dec. 4. 22:53
 13/34 anonim válasza:
47%

Nagyon látszik, hogy nincs rajtad melltartó. Tökéletesen látszanak a melleid, nem beszélve a mellbimbóidról, mert azok mégjobban. És a próbafülkében a fényviszonyok sem túl jók, ahogy kilépsz benne a fülkéből, vagy az utcára, még ennél is jobban fognak látszódni a melleid.

Akár küldhetnél egy olyan képet is, amin a melleid vannak ruha nélkül, kb ugyanaz.

2021. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Bimbó tapaszt már régen próbáltam de átlátszott.

Nikotin tapaszt meg nem tudom mi.

Unalmas már ez a fake kérdés válasz.

Ugyan miért lenne fake? Mi jó abba? 🤣

2021. dec. 4. 22:55
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez csak és kizárólag melltartó nélkül a jó!
2021. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha a bimbótapasz nem váltt be, akk inkább másik ruha - kivéve, ha kihívó akarsz lenni.


Nikotintapaszt meg a dohányról leszokok használnak, nem tudom, hogy jött ide XD.

2021. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
45%
A képen látható csaj nyugodtan felveheti :) (ha te vagy akkor gratula, őrizd is meg az alakod) Igen, egyértelműen látszik hogy nincs alatta melltartó, s finoman szólva is kihívó így ez a ruci. Szóval fel lehet venni, de attól függ hova... Munkahelyre, simán utcára, vagy éppen színházba nem annyira praktikus. Egy buliba ahol pasizni akarsz - oda mindenképpen, meglesz a hatása, nem a szemeid fogják figyelni 😂
2021. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%

Egy olyan szép formás feszes mellhez ami a képen van nyugodtan fel lehet venni minden kiegészítő nélkül. A mellet eltakarja, nem átlátszó, mi vele a gond. Nem is ráfeszülő, csak a mell alakját sejteti.

Viszont nagyobb vagy lógó mellel egy katasztrófa mivel nem rögzíti a mellet és minden mozdulatnál himbi-limbizik.

2021. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
67%
Ha azt akarod hogy minden férfi megbámuljon, beszóljon az utcán akkor vedd fel. Én biztos nem tenném.
2021. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Dzsoki válasza:
46%
Azt írtad,hogy hogy polóval felvennéd.Alá mehet a melltartó.Továbbá,milyen buli az,ahová ez nem való? Szilikonpántos melltartó?
2021. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!