Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet egy hét alatt...

Anna0806 kérdése:

Hogyan lehet egy hét alatt megtanulni rendesen járni a magassarkúban?

Figyelt kérdés
Most lesz szombaton a szalagavatóm és egy öt centis magassarkút vettem. Tudok benne járni azért ekkorát választottam csupán néha billen oldalra a bokám vagy bizonytalanodok el benne. Nem szoktam amúgy ilyen cipőt hordani és hajlamos vagyok az izgulásra. Nem akarok sem a főpróbán sem élesben elesni és ezt hogyan tudom elérni azokkal a feltételekkel amiket írtam? Valakinek van valami ötlete amit elleshetek? Egyébként folyamatosan járkálok benne, hogy szokjam.

2021. dec. 5. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy minél többet hordod, próbálsz járkálni benne mást nem nagyon tudsz csinálni.
2021. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hátralevő táncpróbákra mindenképpen abban menj! Különben nem fogsz tudni rendesen táncolni, ha még sosem volt rajtad magassarkú.
2021. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem táncolok. Ezt megúszta. Csupán a szalagtűzés alatt lesz rajtam
2021. dec. 5. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj sokszor, de rövidebb ideig. Lépcsőn is, macskakövön is, meg járdán is hogy ne lepődj meg.
2021. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
5 centis? Húúúúú, de magas.... Amúgy baromira nem magas az... De ha biztosra akarsz menni, az elkövetkezendő napokban viseld azt. Kezdetben ülj és legyen a lábadon, hogy szokd. Néha mászkálj benne... Amúgy a legjobb módszer nálam az, hogy felveszel egy még magasabb sarkú cipőt, majd miután megszokta azt a lábad, felveszed a kisebbet és hidd el, fel se fog tűnni, hogy milyen az...
2021. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a tippeket. Az elmúlt néhány napban rengeteget voltam benne és ma a próbán már egészen jól ment a járkálás benne. Egyébként bár tudom az az öt centi nem magas, de úgy, hogy életemben nem volt még rajtam ilyen cipő így elég magasnak tűnik. És amúgy most már könnyebb, hogy gyakrabban van rajtam.
2021. dec. 7. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy ment a szalagavato?
2021. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fantasztikusan. Nem eszem el és minden tökéletesen ment. A ballagásomra is biztos, hogy ebben megyek majd. Köszönöm egyébként a kérdést.🥰
2021. dec. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!