Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel érdemes ápolni ezt a...

Mivel érdemes ápolni ezt a bakancsot, hogy ne törjön az anyaga?

Figyelt kérdés
1 hónapja vásároltam meg ezt a bakancsot, és a belső oldala alján elkezdett feljönni az anyaga,előbb utóbb le is dobja. Ha kicseréltetném, mivel lenne érdemes ápolni? [link]

2021. dec. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért írja túrabakancsnak, ennek ahhoz köze sincs. Egyébként ránézésre és a felhasznált anyagokat tekintve elég gyenge minőségűnek tűnik. Műanyag az egész, ezt szerintem nem is igazán lehet ápolni.


Egyébként maga a márka sem egy nagy eresztés. Olasznak látszani akaró német "elérhető luxus" típusú márka. Bootleg Gucci.

2021. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oldalt cipzáros? Ráadásul túrabakancs? Ez valami vicc.


Ha ilyen stílusú divatbakancs kell akkor vegyél egy tisztességes Dr Martenst vagy Getta-t.

Ha télire kell valami utcai hóálló akkor CAT-ot vagy Timberlandet.

Ha túrabakancs kell erdőre-mezőre akkor Merrelt, Hanwagot.


Ezt meg ha sajnálod kidobni, akkor vidd el cipészhez aki megragasztja ahol szétjött.

2021. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű műanyag cipő. Ezeket nem tudod ápolni mivel a műanyag nem veszi fel a puhító/mélyápolókat.
2021. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintelen ápoló.
2021. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!