Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem hordott ruhákat mennyiért...

Nem hordott ruhákat mennyiért érdemes eladni?

Figyelt kérdés

SHEINről rendelt ruhák nem lettek jók méret miatt.Egyszer sem voltak hordva, és eladnám őket (egy viszonylag aktív Facebookos csoportban gondoltam).

Van egy barnás cargo nadrág, 5100 Ft-ért vettem, egy egyszerű piros bikinifelső 1500 Ft-ért vettem, és egy fekete félvállas, megkötős top, ezt 2200 Ft-ért vettem.

Új vagyok ebben a témában, ezért kérdezem, hogy mennyiért lenne érdemes eladnom, amiért meg is veszik és én is nyerek rajta. (A postaköltséget valószínűleg én állnám, de még ez nem biztos.)



2021. dec. 14. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Én megpróbálnám annyiért és ahogy te is írod: a postaköltséggel nem kell bajlódniuk.
2021. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha veteli ar feleert el tudod adni, szerencses vagy!
2021. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
50%-os áron, ahogy a 2-es is mondja. 100%os áron más is meg tudja rendelni.
2021. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Teljes áron tényleg nem valószínű h megveszik, de ne is felaron tedd fel először.Próbáld meg először kb. 10-20%-al olcsóbban feltenni mint az eredeti ár, ha nem veszik meg sokáig, lentebb viheted az arat.
2021. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kettesnek igaza van! Fhu nekem h&m csizmaim vannak igy, meg a cimke is rajtuk van, meg ossze is vannak kotve azzal a gumival, tehat tenyleg teljesen ujak, de mindenki alkudni akar az amugyis 20%-al olcsobban meghirdetett vadonatuj cipok arabol. Elfelejtodtek, visszakuldeni meg mar nem tudom, mert lejart a hatarido, aztan most a 12 ezres csizmat 5ert akarjak vinni, akkor inkabb megtartom, ameg el nem viszik normalis aron.
2021. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kéne impulzusból vásárolni, nem rosszból írom, én is voltam így, szinte ingyen vitték el az új ruhákat, a nehezebb idők alatt meg rájövünk, hogy meg kell kérdezni magunkban, tényleg szükségem van erre?
2021. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti ár fele.


Lássuk be, ha 2200 Ft-ért vetted, akkor nem lehet egy nagy minőség.


Nyerni nem fogsz rajta, az emberek nem hülyék. A turkálóban sincsen külön polc azoknak a cuccoknak, amin rajta van még a címke.

2021. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6-os, hogy sikerült leszokni az impulzus vásárlásról?
2022. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!