Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájí acélbetétes...

Milyen márkájí acélbetétes bakkancsot vegyek? Melyik jó minőségű ezek közül?

Figyelt kérdés

Steel, Steadys, Shellys, Brandit, Altercore

30 k környékén szánnék rá. Olyan, ami télen-nyáron hordható és bírja a járkálást, minőségi.



2021. dec. 15. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:

10 lyukút akarok max, habár nem lényeges

Steel+em volt, de elkopott az alja

2021. dec. 15. 13:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom a Solovair-t, ők azok a cég, akik régen a Martenst csinálták, tök olyanok is, csak jobban össze vannak rakva.


A Shellys és a Grinders is jól össze van rakva, bár nekem személy szerint ilyenem nem volt, csak a páromnak.

2021. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Nekem egy 20 soros shellysem volt talán 7 évig. A baja az lett, hogy ahol hajlik a làbfejem ( bütyök rész) ott kilyukadt a bőr , meg a sarka külső része kopott le. De napi szinten használtam és egész nap rajtam volt és rengeteget gyalogoltam, beton, hegyek stb
2021. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Solovair tényleg jó, meg szerintem szép is, csak nagyjából háromszorosa a megjelölt keretnek...
2021. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shellys, Martens, Steadys, Brandit, Undercover, Altercore, Gladiator-Phantom
2021. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!