Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a bakancsommal?...

Mi a baj a bakancsommal? Kitöri a sarkamat.

Figyelt kérdés

Most hogy lehűlt az idő elővettem a téli bakancsomat. Tavaly is ezt használtam és nem volt vele semmi gond. Most viszont azt tapasztalom hogy többször is fáj a sarkam (alul, ahol a sarok átmegy a lábszárba) amikor viselem, főleg ha sietni kell és gyorsabban megyek valahova. Ilyenkor minden lépésnél érzem hogy valami nem jó, olyan mintha dörzsölődne a zokni a sarkamhoz miközben megyek. Pedig többféle zoknival is próbáltam és mindegyiknél jelen van a probléma. Mi lehet az oka? Tavaly nem volt vele ilyen baj.


Ha ez számít, van benne lúdtalp betét és fiú vagyok.


Sajnálnák újat venni mert egyébként okén néz ki meg könnyű felvenni, de ez így nem elfogadható hogy mindig fáj benne a sarkam kivéve ha nagyon óvatosan és lassan sétálok.



2021. dec. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tud törni, ha csúszkál benne a lábad. Húzzad szorosabbra.
2021. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem izzad a lábad benne? Nekem akkor töri fel a sarkam minden cipő, hiába húzom szorosra, ha beleizzad a lábam és amiatt csúszkál.
2021. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem izzad. Viszont lehetne szorosabbra húzni, köszi holnap megpróbálom.
2021. dec. 16. 00:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzd szorosabbra.
2021. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!