Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay rendelés: ha utánvéttel...

Sinsay rendelés: ha utánvéttel fizettem a futárnak, akkor rossz méret esetén nem is vihetem vissza az üzletbe?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltem onnan pár ruhát, de az egyik túl nagy lett.

Így ezt visszavinném az üzletbe, hogy kicseréljék egy kisebbre (blokk, emailes számla, minden megvan).


Viszont ezt találtam a honlapon:

“ Fontos! A szállításkor fizetendő csomagok nem kerülnek átvevésre.”


Ez azt jelentené, hogy ha utánvéttel fizettem, akkor nem is veszik vissza?



2021. dec. 17. 19:12
 1/4 anonim válasza:
90%
Dehogynem. A 14 napos elállási jogod nem teszi semmissé ha utánvéttel fizeted. Az ÁSZF nem írja felül a jogszabályt.
2021. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ászf: Vásárló a terméket bármelyik magyarországi Sinsay üzletbe is visszaviheti. Ebben az esetben visszafizetés módja megegyezik a Vásárló által az eredeti tranzakció során igénybe vett fizetési csatornával, hacsak Vásárló egy másik megoldáshoz kifejezetten nem járult hozzá.
2021. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 napig visszaviheted,vagy a futárral ingyen visszaküldheted.Én majdnem mindig utánvéttel fizetek.
2021. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Ez annyit jelent, hogy ha visszaküldöd a terméket, te ne utánvételesen add fel. Sokan azt gondolják, hogy így fogják visszakapni a pénzt a visszaküldött termékért. De utánvételesen nem fogják átvenni..
2021. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!