Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az öltözködési stílusotok?

Milyen az öltözködési stílusotok?

Figyelt kérdés

Milyen fajta ruhadarabok jellemzőek rátok leginkább?

Ha a korotokat és nemeteket is odaírjátok a végére, azt megköszönöm 🙂



2021. dec. 25. 17:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem most van egy nagyon nagyon kiváló kabátom, ami picit hosszabb (ballon kabát feeling) :) sötét farmer ing. Minőségi sport cipő.


27F

2021. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%

Össze-vissza csapongok az elegáns és a lezser stílus között, de mindig van rajtam valami figyelemfelkeltőbb rész, vagy egy óriási fülbevaló, vagy telerakom az ujjaimat gyűrűkkel, vagy nyaklánc, ahogy éppen kedvem van...

Most, télen egy bokáig érő fekete szövetkabátot hordok, már jó is lenne megpucolnom, mert kezdi felszedni a világ szöszeit. Mellé beanie sapkát és/vagy hosszú sálat tekerek a nyakam köré. A kesztyű pedig elengedhetetlen kellék nálam, időnként még nyáron is felvetten a hidegebb napokon, mert baromi fázós a kezem. Ha meg enyhébb az idő, akkor a felsőruházatom vagy zakó szabású bőrkabát, vagy bomber dzseki.

Teljesen leszoktam a skinny nadrágokról, sokkal jobban szeretem a mom jeanseket, mivel nem teljesen oszlop szárúak, de mégis lazábbak.

Nyáron térdig vágott farmereket viselek, ha pedig strandra megyünk, akkor fürdőnadrágot használok egyszerű bikinifelsővel és túlméretezett inggel, amikor kijövök a vízből. Ja, a mindennapokban is legtöbbször túlméretezett pólókat választok, vagy pedig valamilyen hosszú-/rövidujjú inget. Általában valamilyen minta is szerepel a pólóimon. Néha pedig valamelyik belebújós pulóveremet nyúzom.

A lábbeli vagy bakancs, vagy pedig valamilyen sportcipő, utcai cipő. Annyira megszerettem a tesicipőmet nyárom, hogy vettem egy másik párat mindennapi használatra. Emellett pedig van hosszú szárú Converse-m, Vansem, szóval semmi különösebb. Zoknikból pedig a minél mintásabbakat szeretem.

17L

2021. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%

Modern, minőségi, jól párosítható darabokon alakuló elegáns stílusú modern.

Szeretem a minőségi darabokat

-minőségi gyapjú télikabát vagy átmeneti köntös jellegű megoldással

-télen bőrhatású nadrag, farmer, gyapjúnadrag

-minimal vonalvezetésű ruhák

-sálak selyem, gyapjú

-elegáns kisebb kézben hordható tote vagy crossbody táskák

-lapos cipők mint klasszikus loafer, ballerina néha magassargú bokacsizma, nyáron mules jellegű papucs vagy szandál és elegánsabb sportcipők

-blézerek klasszikus stílusban

-szoknyák télen rövidebb gyapjú harisnyával, nyáron maxi papucs al

Színekben: kék, barna, rózsaszín, zöld, szürke és ezek árnyalatai, ritkán fekete

Kb. olyan mint Petra Dieners-nek [link]

30/N

2021. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Noren1989 ***** válasza:
86%

Elegàns/figyelemfelkeltő. Àltalàban egy öltöny kétharmadàt hordom, sötétebb ingekkel.


Kb 15ből 1x nyakkendőt is kötök. Cipőben kedvelem a long wingtip szabàsúakat.


A dolog figyelemfelkeltés része egy Assassin's Creed-es hoodie téli verziójàval valósul meg.


32/F

2021. dec. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
38%

Most télen lányos, harisnya, szűk nadrág,passzos felsők hogy a hideget kizárjam.

F.41

2021. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%

Leginkább elegáns. Nagyon sok inget és blúzt hordok illetve télen garbót is pl. Ilyen pulcsikat,pólókat, sportcipőt szinte egyáltalán nem. Egész gyakran hordok még szoknyákat/ ruhákat is. Színek terén szinte csak fekete és fehér illetve szürke ruhadarabjaim vannak,de néha beújítok valami elegánsabb sötétszínű darabot (pl. Barna, sötétzöld, bordó) vagy valami pasztelszínűt (pl. Pasztelkék ing/blúz stb.) Évszaktól függően főleg blézereket, szövetkabátot, trench coatot hordok. Cipők közünk van egy két egyszerűbb sportcipő jellegű lábbelim, de nagyon szeretem a lovaglócsizmát is meg a lakkcipőket. Nadrágokból elég sokszínű, hordok fekete és fehér skinny jeanst de ugyanúgy van világosabb mom jeansom is illetve különböző kockás szövet/ öltönygatyóim is. Általában egy két ékszerrel is feldobom a szettjeimet és szeretem a kalapokat/ bereteket,hajcsattokat,hajpántokat is.

17/L

2021. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%

Válaszoltam a kérdésre de miért kell lepontozni ezért?

3-as vagyok

2021. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%

7-es!

Én ugyanígy tettem és ennek ellenére lehúztak.

5-ös vagyok egyébként.

És? Én alapból lepontozok mindenkit, és nem lepődök meg.

2021. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet adtam 🙂 Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. dec. 26. 16:00
 10/44 Metionin ***** válasza:
81%
Goth-hoz áll a legközelebb. Cicás, csipkés és okkult mintás cuccok fura egyvelege. Szeretem a fekete egyberuhákat, a szép harisnyákat, a fűzőt és a magas talpú cipőket, 90%-ban feketék a dolgaim, elvétve van pár bordó és sötétlila.
2021. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!