Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, hogy tőr a cipőm,...

Normális, hogy tőr a cipőm, vagy vigyem vissza a boltba?

Figyelt kérdés
Vasárnap vettem egy új cipőt a Decathlonba, ott felpróbáltam kényelmes volt. Hétfőn is jó volt, egészen estig, de este mindkét lábam kisújját és mindkét belső bokámat töri. Hordom, mert állítólag egy idő után jobb lesz, de már nagyon fáj. Régebben ilyen nem fordult elő velem.
2010. szept. 7. 17:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem valami alkalmi cipő, hanem csak egy egyszerű utcai viseletre szánt cipő.
2010. szept. 7. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
most pár napig ne vedd fel amig be nem gyógyul a lábad,utána is csak tapasszal..aztán majd jobblesz
2010. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
nekem nincs az a cipő ami nem törné:s
2010. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egy napig hordtad amugy se veszik már vissza:S
2010. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17:53 -asnak.

Szerencsémre nekem jobb tapasztalataim vannak a Decathlonnal, tavaly februárban vettem ott egy bőrcipőt, elég sűrűn hordtam, s augusztusban levált az egyik sarka, s a másik is elkezdett levállni. Visszavittem, szónélkűl visszavették. :)

2010. szept. 7. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
van jótállása? mert akkor kötelességük visszavenni! tisztisd meg a talpát akkor olyan mintha nem mentél volna benne csak otthon:D
2010. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a lovakat törik be :)

Hagyd pár napig a cipőt, begyógyul és utána már nem fog törni a pipő, mert már betört :D (Majdnem mindig így vagyok, még papuccsal is)

2010. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
pontosan:D töri, begyógyul és probléma megoldva, nincstöbbé.:D immunis vagy rá:D mint a bárányhimlő.:D
2010. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Ma már egész hordható...

Betört! :)

2010. szept. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!