Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy oldjam meg a fehér...

Hogy oldjam meg a fehér nadrágot menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Ápolónak tanulok és nemsoká lesz a gyakorlatunk. Nagy negezen szereztem be olyan feher nadrágot ami annyira nem átlátszó. Általában amúgy is tangát hordok úgyhogy nem fog átlatszani. Viszont menstruáció alatt franciabugyi + betét amit szoktam hordani és az már elég húzos. Sajna a pólónk nem takarja el a fenekemet, nem ér le addig. Fogalmam sincs hogy mi tévő legyek. Valami tipp?

2021. dec. 30. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tampon vagy intim kehely
2021. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, tisztasági betéttel. Mást nem tudok mondani.
2021. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tampon. Kotelezo mindig azt a polot hordani? Vagy nem tudsz felhuzni ra egy hosszu pulcsit? Feheret.
2021. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ra valami megoldas, felnott apolok is tulelik valahogy. Szerintem a pulcsi jo lehet ha engedik
2021. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint hasonló cipőben járó.

Én kb 15 éve tampon+betét kombinációval élek. A tamponból főleg az első 1-3 napban szuper erőset használok és amint érzem, hogy cserélni kell(kb 2-3 óránként) megyek cserélni.


A betetbol elég a normál, mert az úgyis csak azért van, ha mégse sikerül időben a tampon csere azt a kis időt még elbirja.

2021. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kehely ami nagyon biztonságos vagy egy vastag testszínű harisnyát vennék a nadrág alá
2021. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A harisnya nem rossz ötlet viszont nyáron nem tudom alkalmazni
2021. dec. 30. 23:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia 😊 fogorvos vagyok, és kizárólag betétet használok. Talpig fehérben vagyunk mi is. Ami a fehérneműt illeti, ha nem tanga akkor tezenisbol szoktam hipster fazonú bugyit hordani illetve intimissiminek is van női boxeralsója, valamint interspar is árul ilyesmi női boxeralsót. Nekem ezek jönnek be. Nem csipkések. Egy példa internetről: [link]


Ha úgy van hogy már nem erős (vége vagy eleje a mensinek) akkor tangába is be szoktam tenni az egészségügyi betétet.


Mindig minden páciens után szoktam cserélni betétet, ez nálam kb 45 percet jelent vagy egy óra max. Biztonság kedvéért.


Betétbõl szárnyas tena illetve vastag libresse, néha éjjeli.

2021. dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a kehely vagy tampon mellett még biztosra akarsz menni, én ajánlanám a mensibugyikat. Nyilván a testszínűt.
2021. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
A mensinugyival nagyon befürödtem! Soha többet 🙁 kehely és minden eco dolog dettó (#8 fogorvos vagyok)
2021. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!