Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a férfi bakancs tetszik...

Ez a férfi bakancs tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Egy elegánsabb, de nem alkalmi összeállítás részeként:

[link]


A színről mi a véleményetek?

Van már egy hasonló sötétbarna, de egyszerűbb (és olcsóbb) bakancsom, ezért gondoltam egy eltérő színre.



2021. dec. 30. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem, és ezek teljesen haszontalan cuccok.

Akkor már egy lovagló csizma többet ėr.

2021. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 ???

Ezt a haszontalanságot nem értem. Én napi szinten hordom a barna bakancsomat így télvíz idején. Személy szerint imádom.

Nekem a linkelt bakancsnak a színe és mintája is tetszik, de nem vagyok benne biztos, hogy nem túl "csicsás".

2021. dec. 30. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagyon nem (igaz, én nő vagyok). A színe túl élénk, a mintája meg túl sok, a fazonja elmegy. De ez ízlés kérdése, ha neked tetszik és szívesen hordanád, akkor hajrá, elsősorban neked kell, hogy tetszen, nem idegeneknek.
2021. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem tetszik.

Bakancsban csak a sötétszürke vagy fekete.


31/Ffi

2021. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Férfin nem tetszik. Egyáltalán nem férfias szerintem. Nő vagyok, és nagyon hasonló bokacsizmám volt 1-2 éve feketében.
2021. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Pont ma láttam a villamoson egy fickót, hasonló színű lábbeli volt rajta. ( Azért írom, hogy lábbeli, mert annyira nem mertem figyelni, hogy cipő vagy bakancs.) Hozzá pirosba hajló, de inkább narancsos baret sapkát és sálat viselt. (Franciául beszéltek a barátjával.) Szóval elég feltűnő viselet volt ez a 3 élénk színű cucc egy férfin.

Nyilván te nem biztos, hogy ilyen sapkát és sálat választanál a bakancshoz, csak azért írtam le, mert a képről eszembe jutott a délutáni pasas. Bocs az offért.

Személy szerint számomra túl feltűnő a színe, a fazonja, mintája pedig a régi cipészmesterek által készített lábbelikre emlékeztet.

2021. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Valami hasonló hatása lenne az utcán, bár talán kicsit világosabb, a legtöbb képen láthatónál.

Az utolsó képen levőre hajazó összeállításban hordanám.

Igen, ez nem csak a régi cipész mesterek stílusára hasonlít, hanem egy az egybe ugyanaz. Tölünk nyugatabbra újabban egyre több prémium gyártó foglalkozik ilyennel, bár idehaza is van ilyen gyártó illetve pár cipészmester.

2021. dec. 30. 22:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk a képeken látható összeállításokkal nem is rossz.

6-os voltam.

2021. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

#5

Mi van? Tipikus wingtip/brogue dizájn, tradicionális félformális férfi viselet. Miben kellene járni, ha már a férfi ruhák sem elég férfiasak (persze a skinny jeans az oké).

2021. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!