Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova érdemes budapesten férfi...

Hova érdemes budapesten férfi ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem boltra gondolok hanem környékre/létesítményre mint pl Aréna pláza vagy Köki terminál. Utóbbi kettőben jártam többször is,totális csalódás. A problémám az hogy férfiként nagyon nehéz normális ruha boltot találni,a boltok bő 70%-a vagy nem árul férfiak számára ruhát vagy pedig nagyon kicsi a választék amin az se segít hogy rengetegszer látok nagyon elvont stílusú ruhákat amiket szerintem 10 emberből 9 soha az életben nem hordana az utcán.


Szóval a kérdés az hogy hol vannak a legjobb esélyeim férfiként ruhát találni magamnak? Hol van tisztességes választék hogy ne úgy kelljen össze kaparnom valami épkézláb ruha darabot valami sarokból ahova be vannak száműzve a férfiaknak szóló ruha darabok mint ahogy azt a boltok nagy része csinálja? Ti hova szoktatok járni,hol érdemes keresgélni?


Előre is köszönöm.



2022. jan. 16. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Loft, én mindig ott vásárolok
2022. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!