Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell öltözködni ügyféls...

Hogyan kell öltözködni ügyfélszolgálati munkatársként egy kis falusi banknál? Városban alap az ing ,de ilyen eldugott kisforgalmú helyen is ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha elvárás, akkor igen. Ezt a munkáltatódtól kérdezd, hogy van-e dress code. A legtöbb helyen amúgy van, függetlenül attól, hogy falusi.
2022. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy az 1. írja. Van öltözködési szabályzat, és proli cuccban nem engednek ügyfélhez. Nem is értem ezt a kérdést...trollkodsz?
2022. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Melyik mondatokban írtam ,hogy én proli cuccban akarok menni dolgozni? Vannak csinosabb pulóverek stb .
2022. jan. 19. 07:17
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg a főnököd, ne várd meg, amíg figyelmeztet! Ne azt jegyezze meg, hogy veled MINDIG baj van!
2022. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
44%
Meg kell kérdezni. A kisvárosban, ahol régen laktam, 1 db OTP fiók van és ott ugyanolyan ruhában vannak, mint városon.
2022. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező, azt, hogy milyen ruhában kell lennie az ügyfélszolgálatosnak, azt nem a bankfiók vezető határozza meg általában, hanem központilag írják elő a bankban.

Jön egy nem bejelentett ellenőrzés, és a főnöködet a szőnyeg szélére állítják, hogy miért nincsen rendesen felöltözve (=a központilag előírt egyenruhában) az ügyfélszolgálatos.

Szerinted mekkora az esély, hogy a főnök rábólint arra, hogy te egy random, általad csinosnak gondolt pulcsiban menj be dolgozni?

2022. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
#3 Ha pulóverben mész be, megindul a szöveg, hogy lenézed a helyieket.
2022. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
A céget képviseled teljesen mindegy, hogy falu, vagy nagyváros... Előírják. Mindig van előírás.
2022. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha esetleg valaki olvassa és bizonytalan. Nem minden banknak van szabályzata az öltözködésre!Tehát csinosabb pulóverben is meg lehet jelenni . Főnököm annyit mondott ne melegítőben ne kirívóan.
2022. febr. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!