Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van olyan aki szintén...

Lányok, van olyan aki szintén valamiért nem szeret mezitláb lenni mások, esetleg fiúk előtt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én se szeretem, de nem igazán tudom megfogalmazni, miért, nem ronda de nem is szép a lábfejem, és főleg fiuk előtt zavar..Nektek mi az oka? A lábfétisesek miatt, vagy esetleg nem szeretitek ahogy kinéz?

2022. jan. 19. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Én konkrétan a lábfétisesek miatt.

Mármint strandon persze oké, de olyan extrém undorító dolgokat olvastam itt a szájukból, hogy tavaly óta szandált se hordok.

2022. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

#1 szóval vadidegenek mondtak valamit, nem is modntak, írtak, és ezért nem hordasz szandált, jól értem?


szerintem meg mezítláb lenni jó.

2022. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Sose hordtam szandált, papucsot, mások lábától is rosszul vagyok, nem mutogatom a sajátom sem.
2022. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Én. Egyrészt a lábfétis miatt, de főleg azért mert gyűlölöm ha koszos a lábam.
2022. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
engem nem zavar, ha mások előtt vagyok mezítláb. fiúk előtt sem zavar. sőt ha koszos sem, majd megmosom. szeretek a fűben sétálgatni, érezni a talajt a talpammal, hogy lábujjaimat is hazsnálom, nincsenek börtönben. (érdekes módon a papucsot nem szeretem, inkább akkor már teljesen mezítláb vagyok. szoktam is így kirándulni, még ötlábujjas cipőm is van)
2022. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

#5

Jah, fűben sétálni én is szeretek, de mondjuk egy budapesti utcán hentergő hányás, kutyasz@r, szemét és egyebek nem annyira gusztusosak, hogy abban gázoljak. :D

2022. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
#6 elhiszem, én sem mászkálok benne. de azért Budapesten is lehet, például a Kopaszi gát. Ott a füvet is locsolják, nagyon jó érzés benne sétálni. Meg a homokos tengerpart is nagyon jó (oké az Budapesten nincs :)
2022. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

#7

Én a belvárosban dolgozok, ott nem ez a jellemző. :D

A homokos tengerpart tényleg nagyon kellemes.

2022. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint #3, plussz nem tudom elviselni, ha kosz megy a lábamra
2022. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Engem valamiért mindig is taszított a lábak látványa (nem tudnám megmagyarázni, miért), így a sajátomat se mutogatom. Erre tettek rá a lábfétisesek még egy lapáttal. (És nem is csak a gyakoriról beszélek, hanem konkrét fétises ismerőseim vannak, akiktől elég para dolgokat hallottam már. Nincs kedvem a megjegyzéseiket hallgatni rendszeresen, ha véletlenül papucsban/szandálban vagyok.)

Egyébként nem vagyok azért szandálfóbiás se, nagyon ritkán hordok nyáron, ha az illik az outfitemhez, nem kell sokat gyalogolni, és nem megyünk “koszos” helyre.

2022. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!