Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SHEIN rendelés, 70 ezer Ft...

SHEIN rendelés, 70 ezer Ft értékben szeretnék rendelni de nem tudom hogy számít e-fel áfát /vámot ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Ne itt promózd azt a gagyi oldalt, átlátszó.
2022. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Egyet kell értsek az előző válaszolóval. Egyáltalán nem minőségiek a ruhák, csak a mennyiségre megy a cég, nem a minőségre. Ha megteheted akkor vegyél minősegibb ruhákat, hosszí távon jobban megéri, talán környezetbarátabb és etikusabb is.


Egyébként tudtommal nem kell vámot fizetni pluszban.

2022. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az árakhoz képest megéri nagyon nem mondanám hogy gagyi a minősége ,van olyan aminek igen de most komolyan 1000 Ft mit vársz török selymet vagy mit? Vásároltam már drágább ruha darabot és el mondom van olyan anyagja/minősége mint egy zara vagy bershka ruhának , egyáltalán nem drága oldal az árakhoz képest meg éri rendelni , de nem promótom az oldalt csak kiváncsi voltam hogy annyi érték felett rendelte-e már valaki mivel én még nem és nem szeretném ha lenne rajta vám !
2022. jan. 22. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha kínából jön úgy mindenen lesz. Miért nem rendelsz ebayről?
2022. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig is rendeltem a sheinröl 40 ezer Ft értékben és nem volt rajta vám , de van olyan aki azt írta hogy 60 ezer Ft felet tesznek rá , eBay-rol nem rendelek rossz tapasztalat miatt !
2022. jan. 22. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

150 €-tól van vám. :)

2022. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
84%

Akár hányszor elhangzik a Shein szó valakinek le kell csapni mint a keselyűnek és jönni hisztizni, hogy nem etikus oldal meg környezetszennyező blablabla mintha az bárkit is érdekelne mivel nem is erről szólt a kvrva kérdés. Örülnék ha egyszer eljutna az emberiség addig, hogy megtartja magának a véleményét ameddig nem szólítják meg.:D


Szintén zenész egyébként. 59 ezerért rendeltem múlt héten, az oldal nem tűntetett fel semmi plusz költséget és 0 forintnak írja a kezelési díjt is, majd meglátjuk.:D

2022. jan. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Update: Semmit se kellett utána fizetni és 1 hét alatt kihozták. A rendelésnél fogod látni, hogy mennyi a "handling fee". Ha ez nulla, akkor nincs plusz költség.
2022. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Mekkora kamu promo, ne nyomd ezt a szaros dumát, átlátszó.
2022. jan. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Imadom mikor olyan kommentel ide akinek fingja sincs a Sheinrol. XDD Némelyik sheines ruhám különb mint a Zaras vagy Adidasos pulcsim, amik egy hordas utan bolyhosak lettek. Meg kis kacatokat is , amik itthon ugyanolyan szar minőségűek pl. hajgumi, fulbevalo stb meg lehet venni 200 forintert mig ugyanaz a h&mbe meg 3000. Ertem hogy neked szar, de ne pofazz mar bele hogy mas honnan rendel. A vamrol se okoskodj ha fingod nincs rola.
2022. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!