Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok körében miért...

A mai fiatalok körében miért ilyen elterjedt márka a Nike? Miért nem látok nagyon Ralph Lauren, Karl Lagerfeld, Calvin Klein ruhákat rajtuk? Ha látok, akkor azok általában hamisítottak.

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

vótmá...


A normális fiataloknak pont jó a funkcionális és megfelelő minőségű ruházat - nem kell hogy ordítsanak rajta ilyen hájpolt nevek...

2022. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

A nike mar lassan fast fashion lesz en ugy veszem eszre


Ralph lauren meg a Karl inkabb elegansabb

2022. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
97%
Szerintem azért mert a Nike olcsóbb, mint a többi 3 márka.
2022. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Nincs pénze a magyar embernek Calvin Kleinra.
2022. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
96%

Én még Nike-ot sem hordok,pedig fiatal vagyok.


Szerintem abszolút nem szép/"menő",ha 6 centiméteres betűkkel rá van írva a márkajelzés az adott ruhadarabra.


Mondjuk engem ilyen téren egyáltalán nem befolyásol más véleménye,a turkálós ruhákat előnyben részesítem és Legero/Batz cipők a kedvenceim. Nem azért mert anyagilag nem opció számomra az ilyen trend-márkák viselete,hanem mert ezekben érzem jól magam.

2022. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
76%
Én pl. cipőből csak nike-ot veszek... Nekem az általad felsorolt "márkák" semmitmondóak.. Van egy random csávó rajta a neve egy pólón és 10-15k... Nike-nál legalább ha jordant veszek akkor tudom ki az, és egyszerű de dizájnos...
2022. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Mivel a szüleik pénzéből van, de ha van is sajátjuk nem erre fogkák költeni.

Meg amiket felsoroltál márkák a legtöbb embernek semmit nem mondanak, pl nekem se de mindjárt rákeresek. Ha menőzni akarsz hogy milyen drága cuccod van, nincs kinek, senki nem fogja tudni. De egy adidast vagy nikeit felveszel, nem is nagyon túlárazott, mégis minőségi, funkcionál, és a suliban is meg fogják jegyezni hogy ez szuper vétel volt.

2022. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

A karl-ra most rákerestem, ezzel nálunk kinevetnének, de minimum megkérdeznék mi ez a mesefigura, és hogy miért a kínaiból veszek cipőt.


Egyszerűen amikor fiatal az ember 16-17 éves van egy ilyen korszaka hogy hűű mennyi pénzem van ilyen olyan drága guccit megvehetem, aztán rájön hogy senkit nem fog érdekelni mibe vagy, és inkább valami hasznosat veszel.

2022. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert más a célközönségük és ennélfogva más embertípuson fogod őket megtalálni.
2022. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem sem a Calvin Klein - t sem a Nike-t, Adidas - t. Mindenki csak a neve miatt veszik őket, pedig ezeknél sokkal jobb márkák is vannak. És idegesítő a márka jelzés. Plusz nálam nem sokat bírnak ezek a cipők és nem is szeretem őket.
2022. jan. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!