Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha felveszek egy...

Mit tegyek ha felveszek egy ruhát és ha a barátnőm pl csinosabb ruhában van én meg lazábba, akkor már nem érzem magam jól a saját ruhámban? Nem tudom akármilyenben jól érezni magam

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet? Azt, hogy a “barátnőm” azt csak példának mondtam. Akárkivel megyek mindenkivel így érzem magam

2022. jan. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nincs elég önbizalmad. Ezt kellene fejlesztened és ne máshoz mérd magad.
2022. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Hat akkor oltozz mindig csinosan 🤷‍♂️ de ez onbizalom hiany valszeg
2022. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább önbizalom hiánya ahogy előttem ketten is elmondtak. Igazából szerintem sokszor csak bebeszeled magadnak, hogy jaj ő mennyivel csinosabb, de ha ez nagyon benned van hát tegyél ellene. Ha mentek valahová tegyél fel egy kis sminket (annyit amennyiben jól érzed magad) meg valami ruhát amit nagyon szeretsz és voila meg van oldva. Ha pedig egyszer tényleg úgy jársz, hogy alulöltöztel hozzá/hozzájuk képest nevess egyet magadon, hidd el sokat tud segíteni :))
2022. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!