Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein rendelés, biztonság?

Shein rendelés, biztonság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sheinről szeretnék rendelni pár dolgot nem egyszerre de sok minden tetszik. Van köztük ruha, tárolók, telefontok, íróasztal kiegészítők és kb minden is.

Az lenne a kérdésem hogy aki rendelt már onnan:

Milyen a ruhák minősége, anyaga?

Mennyire megbízható oldal?

Tényleg megjön-e minden, nem kamu oldal?

Nagyjából milyenek a termékek, tényleg olyanok-e mint a képeken?

Kb. mennyi idő alatt érkezik meg a csomag?


Összességében érdemes-e onnan rendelni?



2022. jan. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeltem onnan és szerintem nem vészes nyilván nem a legjobb luxus minőség de ár-értékaránynak megfelelő.Egy "okos"órát is rendeltem onnan kívácsiságból 2000ft-ért és amúgy melepődtem amikor tényleg volt a dobozba egy óra és működik is bár nyilván számítottam ,hogy elég gagyi.

Összességében szerintem a szállítás is korrekt nekem 2-3 nappal hamarabb szokot jönni a csomag mint ahogy írja.Szeritem annyit teljesít ez az oldal mint amennyit ígér.

2022. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én rendeltem kétszer, a képek elég jól leírják meg én nézegettem a képes kommenteket

minden rendben ment fizetéssel, szállítással, kcisit lassú de ezt írják is

a ruhák anyagánál meg tudod nézni a minőséget, pl én rendeltem 100% poliészter ruhát az olyan is

kb mint fast fashion csak online, nagyobb választékkal és lassabban

2022. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A ruhák nem igazán jó minőségűek, hamar szétmennek, maga a cég pedig elég "sunyi", egyáltalán nem etikus, úgyhogy a megteheted szerintem kicsit jobb helyről vedd meg a dolgokat.

Maga az oldal olyan szempontból megbízható, hogy megjönnek a dolgok, kb időben is (ismerősöknek volt hogy előbb megjött).

2022. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
unom már a megbízható e a shein kérdést.... ha nem akarsz online rendelni, ne rendelj
2022. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En szexis fehernemuket, kontosoket es haloingeket nezegettem, en ezeknek a minosegere lennek kivancsi. Nyilvan nem egesz napos hordasra kell es nem is "munkahoz", csak igy itthonra a parom elott lenni bennuk. Erre a celra szerintetek megfelel a minoseguk?
2022. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!