Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni luxusmárkák...

Hol lehet venni luxusmárkák ruháit itthon?

Figyelt kérdés

Akár használtan turi, vagy bárhol online. Ilyenekre gondolok, mint Dolce & Gabbana, Versace, Moschino, Dior stb. Tetszenek ezeknek a stílusa, mintázatuk stb, és egyedibbek, nem olyan tömegcuccok, mint sok közismert designer márka, főleg használt/turi érdekelne, újonnan ezek elég drágák.

Ja és férfi ruhákról van szó.



2022. jan. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha budapesti vagy, akkor a Halfprice a te helyed. Az üzletet a Vörösmarty téren találod meg. :)
2022. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyaltalan nem gaz hasznaltan venni. Nyugodtan menj turiba, lepj be ilyen csoportokba, nekem is vannak olyan ruhaim hasznaltan, amikre ha csak ranezek ujonnan, mar csodbe is megyek. Mindegyik ilyen ruham kifogastalan allapotu. Tulajdonkeppen a legutobbi ilyen darab szerintem hasznalva sem volt, mert olyan tiszta feher volt a feher reszenel, mintha most vettem volna. Semmi nyoma hasznalatnak. Enis vagyom minosegibb ruhakra, de en a H&M es egyeb szinvonalat engedhetem meg magamnak ujonnan, viszont azoknak a minosegevel es foleg a szabasaval mar tele van a nem letezo tokom is. A turis ruhaim kozul van, amelyik jobban birja, mint a 2 honapja vasarolt H&M polom, aminek az elso gyenged funkcion torteno mosasanal mar szetjott a varrasa. Egyaltalan nem nezem le azokat sem, akik kinaibol oltozkodnek, tudod utolso, nem mindenki felvagasbol szeretne minosegien oltozkodni...
2022. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vivien's bazaar
2022. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!