Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kínai oldalak vannak...

HatDora90 kérdése:

Milyen kínai oldalak vannak amelytől fehérnemű szetteket és alsóneműt lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

A kínain kívül jöhet más is, de a lényeg az lenne hogy olcsóbb legyen mint a nagy átlag + legyen azért választék.

Amiket ismerek és használok.

AliExpress, Shein ez a kettő ami olcsó és nagy választéka van.

eBay, Zaful, DHgate, de ezek drágák az előző kettőhöz képest ha még ugyan arról a termékről is van szó. Zaful amúgy jó lenne mert ott találni olyat amit a többinél nem, de 2x olyan áron dolgozik.

Várom a javaslatokat.



2022. jan. 22. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már dórikám ,ami olcsó, az nem lehet jo, ink menjél el az intimissimibe meg leotte dolgozni, nem kell elsóherkedni, meg elpocsékolni a pénzt! Ne a feherneműn sporolj mai a nemi szervedhez er annak jo minoségunek kell lenni, ne idegesitsel mar dorikam!!!!
2022. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktam trolloknak válaszolni, de hát ez ilyen nap.

1, Ne Dórikázzon mert szerintem nem ismerjük egymást és ilyen modor után még szerencse.

2, Ha nem a kérdésre válaszol akkor minek erőlteti magát? Inkább keressen valami értelmi elfoglaltságot mert ezek szerint magának meg arra lenne szükség. (Minőségi életre).

3, Ön valami tisztasági felelős vagy minőség ellenőr? Maga szerint a túlárazott fehérneműk egyenlőek a minőséggel? Van már onnan is és némelyik vetekszik a sarki kínaival. Azt meg hol gyártják ne is beszéljünk. Szomszédban vartak már Saxxo nadrágokat.

4, Pénzre meg azt tudom mondani hogy köszönöm szépen van egy csodálatos lakásom, hitel nélkül és önellátó vagyok. Engem nem az tesz nővé hogy milliós ruhákat hordok és mindenki szemét kiszúrom az a XXL méretben rányomtatott márkejelzessel hogy tudják hogy ez mennyibe is kerülhetett.

De úgy látom ön ez a típus.

Köszönöm a "segítséget" puszi

2022. jan. 22. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltálán nem Trollkodásnak szántam DÓRIKÁM! De nem muszáj egyet értenünk. Látom vagy nem akarsz megérteni, vagy tényleg ennyire hogy is fogalmazzak szépen gyenge képességű (értsd buta) vagy.


Először is kiírtál egy kérdést! Másodszor szerintem már ne haragudjál Dóri, de magyarországon nincs mégegy, akinek ennyi esze van, hogy kínai oldalakrol rendel fehérneműt. Nem kell ezen megsértődni, ez a véleményem.


Úgy látom az életben elértél bizonyos dolgokat, önálló ház stb szóval pont nem vagy arra rászorulva, hogy olcsó piaci vackokat vegyél. És igen egy általam említett intimissimi sokkal kényelmesebb, jobban szellőzik stb. Azért a ló másik oldalara sem kell átesni, nem kell, hogy több százezer legyen egy bugyi, vagy melltartó, ebben teljesen egyet értek, abban viszont nem értünk egyet Dórikám, hogy pont ide kellene az, hogy hogy minőségi, viselhetőbb darab legyen, pont ezt nem kéne sajnalni magadtól. Feltettél egy kérdést, én erre válaszoltam.


Ami pedig a neved illeti, nos ha nem szertnéd, hogy Dórizzalak minek hagyod láthatónaka neved fuck logic.. Hagyd ezt a bájmagázódást, neten vagyunk és a butaságod, IQ-d , sóherséged minden mondatodban megmutatkozik. Ez az én véleményem, kérdest tettel fel váalszoltam. Bár úgy látom mások nem nagyon repdesnek válaszolni a buta kérdésedre, nyilvan azert mert senki nem rendel fehernemut aliexpress és hasonlo kinai oldalakrol, de ha te ettol boldogabb leszel...


Minden jót dórik

2022. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
1. és 3. vagyok, ha mindenképpen ilyen selejt kínai oldal kell, akkor a wolt. Fehérnemut nem rendelnék onnan, de más szempontjából bőven ajánlom. A Kérdésre válazsoltam az összes válaszomban, de mostmár nem mondhatod, hogy nem segítettem Dórikám!
2022. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért vagyok buta mert nem értek önnel egyet?


Igen, kiírtam egy kérdést amit ön nem tudott értelmezni és egyáltalán nem a kérdésre válaszolt. Így inkább maga gyenge képességű hogy azt mondjam mert egy kérdést nem tud értelmezni. Nem azt kérdeztem hogy hol tudok minőségi, jól szellőző fehérneműt venni, hanem hogy hol tudok olcsón, szebb darabokat venni mint a 2 említett oldalon.

+ Életminőségi kérdést se tettem fel hogy milyet is kéne viselnem vagy bárkinek. Ezek szerint akinek nincs pénze intimissimibe vagy hasonló boltban vásárolni annak tuti lesz valami baja odalent mert a sarki kínaiban vagy akár tömeg boltban vásárol ahol ugyan azok a kínai gyártmányok találhatóak amik az említett oldalakon?

De hát csak a intimissimi ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Az hogy van pénzem nem egyenlő hogy kötelezően olyat kéne hordanom amit maga rám akár most tukmálni mint egy rossz kínai eladó vagy egy fizetett influenszer.

Ez olyan mint ha van pénzem akkor mást nem vehetek mint BMW-t,merci-t,Audi-t mert a szar skodában vagy opelben tuti meg fogok halni.

És azt honnan tudja hogy nem gyerekes anyuka vagyok aki inkább hord 1000ft-os bugyit mint 10ezrest és inkább költi a gyerekre azt a 9et? De nőből vagyunk és szeretjük a szép dolgokat így vagy úgy.

A nevemre meg csak azt mondom hogy ki van írva, de létezik olyan hogy tisztelet mások iránt. Dórikája biztos nem vagyok mert senkie nem vagyok (szerencsére). Nagymamám hívott Dorikámnak, de hát ö a Nagymama. Legalább én kiirom és nem az ismeretlenség homályaból osztom az észt amit úgy látom nem nagyon megy magának.

Itt lezártnak tekintem mert a kérdésre még mindig nem tudott válaszolni, nem hogy értelmezni.

2022. jan. 22. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha Te igy éretted a válaszom, veled tényleg komoly gondok vannak. Ha már az autós hasonlatot hoztad fel (bár nekem pont Mercim van, nem 20 éves szar, hanem 4 éves :D ) És ja, tuti kiszállok belőle, nagyob esélyem van, hogy túőlélek egy balesetet, mint egy skodában. DE ettől még a skoda is jó, csak érzik nyilvan a minosegi kulonbseg. Az intimissimi ugyanolyan példa volt, mint nálad az autók. Azt gondolom, hogy pont nem ezen kéne sporólni és mélyen felháborít, hogy te ezen sporolsz. Bár a te pénzed. Jó tanácsot adtam, de látom neked azt sem lehet, mert reménytelen vagy és csak egyet hajtasz. Válaszoltama kérdésedre, visont olyan h olcso meg jo fehernemu nincsen, plane nem kinai oldalakrol, d emindenki azt vesz , amit akar.
2022. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ebben semmi félre érhető nem volt.

Én feltettem egy kérdést hogy hol lehet venni olyan, de olyant amit mondtam. Még mindig nem minőségi kérdést tettem fel.

Ha már kocsis példát ilyen jól értelmezte akkor...

Feltettem volna azt a kérdést hogy hol tudok venni Pesten egy Skoda-t akkor ezek szerint öntől az a válsz jön rá hogy, nehogy vegyek pesten Skoda-t mert az szar és inkább vegyek Szegeden BMW-t mert az kényelmesebb és biztonságosabb?

2022. jan. 22. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Bocsánat, hogy beleszólok, de a tegnapi válaszolgató rossz vizeken evez.

Attól mert valami kínai még nem lesz automatikusan szemétre való.

Mert hiszik az emberek vagy sem, de majdnem minden cég Kínában gyártat. Még a nagy drága nevek is amiket minőséginek neveznek sokan. Egyszerűen mert olcsóbb munkaerő. Szóval a kínai nem egyenlő a szeméttel.


Bocsánat, hogy nem tudok oldalakat ajánlani, de ezt a téves agymenést kedves becézgető válaszolótól nem tudtam figyelmen kívül hagyni.

2022. jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Én rendeltem mar néha fehérneműt Kínából, és nem volt gondom a minőséggel. Viszont nagyobb a kínálat, mintha bemennék Mo.-on a boltba. Sajnos nem tudok ajánlani oldalakat, de azt észrevettem, hogy a kínai oldalak nagyon megdrágultak az utóbbi időben.
2022. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Remélem most boldog vagy Dórika, ugyanis a többség megszavazta :

A szar kinai a jó! Vegyetek! Vigyétek!

Nem mondtam, hogy minden kinai szemet! Azt gondolom az sose hatrany ha az ember a középkategóriátvvalassza mindig mindenből (igen Dórikám a Skoda is ilyen, tehát bőven jó választás) .

Hihetetlen h lepontoztatok. Itt a hangsúly nem a kinai ruhán van. Az egy másik dolog Buksi!

Itt a hangsúly azon van h ki rendel ilyen kinai szar oldalakról fehernemut? (Nem beszélve a minőségről amit gyakori pooornep soher oldalon meg sem említek) szovL én csak azt javasoltam ha már mindenképp kinai kell, akkor ne alirol meg egyéb kinai oldalrol rendel.Amúgy Dórikám egy közmondás jutott eszembe : Tudod a hülye az a saját hibájából tanul, meg az okos mások hibájából. Ezekrol az oldalakról fehernemut rendelni nagy butaság! De te reménytelen vagy! Meg itt egy két valaszolo is.

Tenyleg bocs, hogy válaszolni mertem és jót akarok neked!

2022. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!