KezdƑoldal » SzĂ©psĂ©g Ă©s divat » ÖltözködĂ©s » 🆘debrecenben hol vegyek...

🆘debrecenben hol vegyek szĂŒrke melegĂ­tƑ nacit?

Figyelt kérdés

ehhez hasonlĂłt szeretnĂ©k, nem tĂșl drĂĄgĂĄn a belvĂĄrosban elsƑsorban: [link]


Köszönöm!



2022. jan. 23. 20:04
 1/7 anonim ***** vĂĄlasza:
28%

Án a covid Ăłta teljesen leszoktam a boltba jĂĄrĂĄsrĂłl. Én a helyedben rendelnĂ©k egyet, Ă©s ha otthon vagyok, hĂĄzhoz szĂĄllĂ­ttatnĂĄm, ha nem, akkor valami közeli posta pontra vagy foxpost automatĂĄba, ahol kĂ©nyelmesen bĂĄrmikor ĂĄtvehetem amikor nekem jĂł.

Nézz szép a bonprixen, ma meg holnap pont van is egy akció, szållítåsi díjat se kell fizetned. [link]

2022. jan. 23. 20:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/7 anonim ***** vĂĄlasza:
51%
Kék nem kék?:)
2022. jan. 23. 21:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/7 A kĂ©rdezƑ kommentje:
#1 Köszönöm, de nem szeretnĂ©k rendelni, ugyanis nekem sĂŒrgƑsen kell (mĂĄr holnapra) illetve fel is szeretnĂ©m prĂłbĂĄlni megvĂ©tel elƑtt.
2022. jan. 23. 22:25
 4/7 anonim ***** vĂĄlasza:
75%
Nos, ez esetben az esĂ©lyed arra, hogy ilyet talĂĄlj igen csekĂ©ly, amennyibennincs idƑd ĂĄtkutatni az egĂ©sz vĂĄrost, vagy nem elĂ©gedsz meg egy akĂĄrmilyen nadrĂĄggal.
2022. jan. 23. 22:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/7 anonim ***** vĂĄlasza:
Newyorkerben van hasonlĂł
2022. jan. 31. 01:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/7 anonim vĂĄlasza:
RemĂ©lem utcĂĄra nem akarsz menni ilyenbe...iszonyat Ă©gƑ...
2022. febr. 9. 22:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/7 anonim vĂĄlasza:
Sinsay
2022. febr. 17. 09:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!