Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegitő nadrág méretben 3XL...

Melegitő nadrág méretben 3XL viszek. Farmer nadrágban milyen méretet kell vegyek ami megfelel a 3XL-nek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj, az a biztos. Van 3XL-es és 6XL-es cuccom is és ugyanakkorák.
2022. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igy megy.

Egyébként sosem vettél még farmert?

2022. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huh, en altalaban L vagyok melegitoben, leggingsben teljesen random, van L, ami tokeletesen passzol, de van L, ami a combomig jon fel, illetve egy XL, ami combban szuk, de a dereka mar fent sem marad rajtam, olyan tag. Van 42-es nadragom, ami jo es ami nem, 46-os, amik jok, meg nem jok, de van egy 48 skinny farmer, ami KICSI RAM. Ugyhogy igen, ez nem igy mukodik sajnos. Inkabb probalj, ha nem tudod mibol mi a pontos mereted, akkor az online rendeles eselyesen vegyes eredmenyekkel fog jarni. De olyat is olvastam mar, hogy valaki a boltban prpoba utan megvett egy nadragot, aztan rendelt belole meg otthon ugyanolyat, az meg nem volt ra jo.
2022. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2/ Nem, nem vettem még farmert igazából nem is nagyon viszem őket csak a melegitő nadrágokat :) És most szeretnék venni.

Köszönöm a válaszokat!!

2022. jan. 24. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Leméred centiben a derekad és elosztod 2,54-gyel. Legalábbis férfiként.
2022. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!