Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Lacoste...

Mi a véleményetek a Lacoste és a Polo Ralph Lauren márkáról? Csak én érzem úgy, hogy kifinomultabb emberek viselik, mint Tommy Hilfiger, Calvin Kleint pl?

Figyelt kérdés
Nem olyan felvágós márkák, pedig minőségben talán még jobbak is. Én most egy fehér tornacipőt akarok venni, vagy Ralph Laurent vagy Lacoste-ot. Aboutyoun néztem, tudom picit drágábbak ott, de nem tudom, melyik üzletekben keressem őket? Valamelyik pláza?

2022. jan. 27. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen, csak te érzed úgy.
2022. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Amit a márkákól írsz az tiszta hülyeség, főleg hogy a Calvin Klein se ugyanaz mint a calvin klein jeans, vagy tommy vs tommy jeans és a ralph laurennek is vagy 10 almárkája van.

Mindegyikből vannak konszolidáltabb, kifinomultabb dolgok, tommy hilfigerből különösen és vannak hatalmas feliratos trash ruhák. Szóval ezt te beszeled be magadnak.


Ha cipőt keresel az office shoesban van lacoste és rl is.

2022. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, én azt veszem észre, hogy a fiataloknál, illetve a tiniknél sokkal nagyobb divat a Tommy Hilfiger, mint mondjuk a Lacoste. Bár igen, gyakran Tommy Jeans böhöm nagy feliratokkal. Nekem ez elvette a kedvem ezektől a gyártóktól. Ralph Lauren cuccokban szinte sosem látok 18-20 éveseket.
2022. jan. 27. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem látod mert nincs CZK-és betűkkel ráírva.
2022. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Xxl-es*
2022. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Tommy Hilfiger Ralph Laurent visel? Nahát.
2022. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lacostet feketék szeretik nagyon francia területen, olyannyira hogy rapperek között még a lacoste logo is a fülbevalójuk.

Polo-t pedig ugyancsak megveszik a gettóban élők is, főleg Amerikában.

2022. jan. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magyarországi tapasztalataimról beszélek. :)
2022. jan. 29. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!