Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom, a fürdőköpeny vastag...

Tudom, a fürdőköpeny vastag (frottír), a hálóköntös vékony (selyem), de pl. reggel a konyhába kimenéshez melyiket szokás felvenni? Illik a fürdőköpenyt is? Illetve fürdés után mennyire illene a vékony hálóköntöst felvenni?

Figyelt kérdés

Továbbá a plüss anyagú melyik fajta ezek közül, és mi a funciója?


Bocsi a sok kérdésért.



2022. jan. 27. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagy fürdőköntös,ha szexpartnerrel akkor a selymet.
2022. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok :) de amúgy hogy szokás, és a plüss köntös melyiknek felel meg?
2022. jan. 27. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Plüss köntös akkor kell,ha fáznál a selyemben.
2022. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de a plüss az fürdőköpenynek számít inkább, vagy egyik sem, hanem a kettő között van? ha pl. ilyet akarok venni
2022. jan. 27. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
(amúgy fent a kérdésben a konyhába kimenés alatt azt értettem, hogy pizsamára venném fel valamelyiket, nem önmagában)
2022. jan. 27. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt most tényleg nekünk kell eldöntenünk? Hány éves vagy, 12?
2022. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A selyem vizes testen nem lenne valami praktikus. Ezért a plüss. Plusz meleg. Ha viszont nem erre kell janem párod előtt akarsz köpenyben mászkálni, és nem vagy fázós akkor a selyem kicsit szexibb mint a plüss.
2022. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy melyiket veszed fel pizsama fole. Amugy en a pluss kontost imadom, annyira meleg hogy egy szal semmiben is el tudok lenni benne itthon, a paromnak kifejezetten tetszik ez is :D
2022. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Illene? Életemben nem gondolkoztam még, hogy a saját otthonomban a saját párom társaságában mit "illik"...

Ami neked tetszik.

Én jobban szeretem a vastagot, az jó meleg. Ha nincs hideg, akkor meg bármiféle ruhanemű nélkül megyek ki a konyhába.

2022. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik neked tetszik vagy párodnak:)

Én selyem párti vagyok, van egy pár pizsamám hálóingem köntösöm is. Esténként de van hogy lustább napokon is ebbe vagyok, szeretem ahogy simogat, nem vagyok annyira fázós típus, és igen egyben szexi is tud lenni.

20L

2022. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!