Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok hosszúszárú...

Hol találok hosszúszárú csizmát kb 50 cm átmérőjű vádlira?

Figyelt kérdés
A legvastagabb pontján 47 cm átmérőjű a vádlim. Legfeljebb térdig érő és magassarkú csizmát szeretnék fekete színben. Több üzletet (Deichmann, CCC) megjártam már, lábméretben mindenhol találtam megfelelőt de egyik sem jött fel a vádlimra :( Van ötletetek hogy hol folytassam a keresést?

2022. jan. 31. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan a kérdés nem erre vonatkozott, de 47cm átmérőjű vádlira sehol nem fogsz csizmát találni, a kerület lesz amire gondolsz. Ha valóban az átmérő lenne 47cm, akkor a kerülete majd' másfél méter lenne. :)

Egyébként a drágább gyártók (Scholl pl.) szoktak vastag vádlira is forgalmazni inkább csizmákat, a fast-fashion termékek inkább az átlagfelhasználót célozzák.

2022. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz szót használtam. Megnézem akkor a Scholl weboldalát. Köszönöm szépen!
2022. febr. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!