Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női blúz alá mit illik felvenn...

Női blúz alá mit illik felvenni melltartón kívül? Színes (kék színű) blúz, nem átlátszó. Trikót/pólót kellene, vagy csak melltartó elég? Nem éppen most, hanem tavaszi időszakban, amikor a blúz fölé nem kell venni semmit.

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem veszek fel semmi mást, csak melltartót.
2022. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem átlátszó, akkor semmit.

Egyébként lehet kapni fehérnemű üzletekben olyan trikókat, bodykat amik direkt aláöltözetként funkcionálnak és nem látszanak át.Nagyon vékony anyagból készülnek, ezért nem zavaró, nem is lehetne magában használni, mert ez ugye fehérnemű.

2022. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha fazol vehetsz fel trikot, de amugy ha nem latszik at a bluz akkor a melltarton kivul nem kell mast alavenni
2022. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%
Férfiként mondom, semmit... please..
2022. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik át, akkor csak melltartó, ha átlátszik a színek közti különbség, akkor kell a trikó.
2022. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fehér blúzom sem látszik át, mivel testszínű melltartót veszek alá, és amúgy is van a mellén zseb.

Szerintem ha nem látszik át, akkor elég melltartót venni alá.

2022. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!