Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy bizonyos ruhadarabról...

Egy bizonyos ruhadarabról ér-dek-lődnék, hogy hogyan hívják (angolul hogyan lehet rákeresni), hogyan alakult ki, miért használja aki használja, mit akar vele kifejezni, mit jelent eltérő stílusoknál stb... A "babos kendőről" lenne szó. Valaki ?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a rendes megnevezése-e, mert van ebből többféle is, de nem arra gondolok, amit pl Nagy Feró hord, hanem olyasmire, mint amit Axl Rose, 2Pac, Nikki Sixx néha.

Tehát ez a nem pöttyös, hanem telítettebb mintázatú "babos kendő".

Van aki a fején hordja, mint a fent felsoroltak pl, van aki a nadragjára köti, pl Slash akit sokan ismernek... :D

De, hogy ennek mi a pontos neve ?

Illetve az angol neve.

Meg miért hordják rapperek, rockerek, metálosok stb, különböző műfajokban ?

Hogyan kell egyáltalán megkötni az ilyet ? (vagy hogy magyarok közül is mondjak egyet akit sokan ismernek, Paul Street.)


Én nem tudom, hogy mit jelent, de nekem mindig is tetszett ez a kendő, de nem tudok róla semmit, hogy ki miért hordja.

Aki ért hozzá, az lenne olyan szíves, hogy mesélne nekem róla ?

Köszönöm szépen! :)



2022. febr. 6. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
bandana
2022. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!