Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens bakancs eseteben...

Dr. Martens bakancs eseteben most kicsi vagy csak be kell torni?

Figyelt kérdés
Rendeltem nagyon akciosan egy Martens bakit, viszont annyira borzalmasan nyom a labfejem felso reszenel egy ponton (a nyelve tovenel), hogy alig birok benne menni. Amugy is eleg szoros, de ha ott nem nyomna, akkor nem lenne gond, mivel a labujjam es az orra kozott pont annyi hely van, amennyinek lennie kell. Nagyon sok helyen olvastam, hogy bor bakancsnal, ezen belul kifejezetten ennel a markanal az a jo, ha jo szoros az ember laban, mert akkor betoresnel pont annyit fog engedni, amennyit kell, ez egy zaras magas szaru bor bakancsomnal igy is volt, azota elkepesztoen kenyelmes is. Ebben az esetben viszont gondoltam kikerem bakancsosok velemenyet, mert ketelkedem, iszonyatosan merev az egesz bakancs.

2022. márc. 4. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány acélbetétes bőr lábbeli után én bátran ki merem jelenteni, hogy adj neki még 1-2 hetet, néha nagyon makacsok, ha esetleg sebesre töri, vegyél fel vastagzoknit és ragaszd le napközben. Ha utána sem engedett, akkor sajnos kicsi valszeg. De ha a talphossza jó, szerintem engedni fog a teteje :)
2022. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :) Probalkozom vele, gondoltam bekenem borapoloval, a masikat is bekentem miutan felhuztam es ugy nagyon hamar engedett. Viszont ez a kis sunyi eleg makacs :D Igazabol ennyire eros tartasu bakim meg soha nem volt, lehet csak azert vagyok igy megijedve :D
2022. márc. 4. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Martenst elég nehéz betörni. Nem olyan, mint egy mezei kínais sportcipő. :(
2022. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem túl szorosra fűzöd? Sokan elég szélesen hagyják a fűzőt nem kell túl rászorítani


[link]

2022. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajjj, itt nem erre gondoltam, ne erts felre, eddig is voltak massziv minosegi cipoim, csak martensbol ez az elso bakancsom es hat merfoldekkel nehezebben enged a kis makacs :/
2022. márc. 4. 19:39
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es valaszolo, koszi neked is! Ez meg nem jutott eszembe, megprobalom kifuzni teljesen, ugy puhitani kicsit es ha megy, visszafuzom. Mukodhet?
2022. márc. 4. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

működhet de ahogy nézem az enyémet ami több mint 2 éves, alulról számolva az ötödik lyuknál gyűrött a bőr ami pont a lábfejem hajlaatánál van azaz ott tört be (persze ez mindenkinél máshogy törik be még a jobb és bal között is lehet nagy különbség).

Furcsa mert a docmartens híresen köcsög azokkal akik első párt lelkesen megveszik, de mindenkinek a sarkát szokta kikezdeni. Lábfejről nem nagyon hallottam még. Az a titka, hogy az elején nem szabad nagy utakra elvinni, csak rövid sétákra, boltba ház körül stb. Aztán ha betört az El caminot is le lehet benne gyalogolni gond nélkül, ha nem mérethiba vagy valami gyártási defektje van.

2022. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Én tutira nem szenvednék olyan csukával, ami fájdalmasan szoros. Persze nem is vágyakozom ilyenben feszíteni.
2022. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! Holnap akkor megnezem teljesen kilazitva hogyan viszonyul a labamhoz, aztan meglatjuk :)
2022. márc. 4. 22:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Update: bevetettem mindent, amit a neten talaltam, beletomkodtem egy rongyba csavart pici konzervet, hogy megemelje azt a reszt, aztan felhuztam 3 zoknival, melegitettem hajszaritoval, bekentem apoloval es azt mondom TALAN megindult a folyamat. Meg mindig eleg fajdalmasan nyomja a labfejemet felul, de mostmar menni tudok benne. Mara mar beken hagyom, estere visszatomok bele valami stabil dolgot, aztan holnap megint megjaratom fokozatosan 3-2-1 zoknival. Adok neki ket hetet, azalatt ugyis kiderul majd, hogy ennyinel megallt, vagy vegul megbaratkozunk :D
2022. márc. 5. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!