Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SHEIN rendelésből szeretnék 1...

SHEIN rendelésből szeretnék 1 tételt töröltetni, mert tévedésből 2db-ot adtam le. Még feldolgozás alatt van, de csak olyat lehetőséget találtam, amivel az összes tétel törlésre kerül. Valakinek már sikerült?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 08:50
 1/7 anonim válasza:
81%
Azt mar nem lehet torolni. A kosarat kellett volna atnezned mielott megrendeled es ott a minusz jelre ha ramentel volna ugy torlodott volna a termek
2022. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Azt már nem lehet törölni és mégjobb hogy visszaküldeni sem lehet :/
2022. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mivel még nem történt meg a kiszállítás, írtam az ügyfélszolgálatnak, és törölték a téves tételt. Megkérdezték, hogy hova kérem a visszatérítést, számlára vagy a SHEIN pénztárcába.

Nagyon korrektek voltak!

2022. márc. 21. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó volt olvasni, szuper hogy végül megoldottad, de azért máskor figyelj jobban a kosár tartalmára ;)
2022. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, legközelebb jobban fogok figyelni. :)
2022. márc. 22. 05:58
 6/7 anonim válasza:
100%

Vissza lehet vonni rendelésből akármit amennyiben még feldolgozás alatt áll.

Customer Service-Cancel Item (ha jól emlékszem)

Többször előfordult már, hogy 2x rendlenem meg valamit és simán törölték, másnap ott volt a pénz a számlámon.

2022. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nikolett6 válasza:
Már hogyne lehetne törölni??? Miért mondtok baromságot? Simán törölhetsz bármit, amit szeretnél szállitás előtt.
nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!