Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein-ről érdemes rendelni?...

Shein-ről érdemes rendelni? Mennyire minőségi? Ha már rendeltetek, 10-ből hányast adnátok rá?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Napokban olvastam hasonló kérdést és meglehetősen jó válaszok érkeztek rá, elég lett volna csak egy picit utána nézned :) De egyébként én szeretem a minőség tükrözi az árat anyagban 10/7-8
2022. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy minimálisan rosszabb az anyaga mint pl annak amit f&f vagy takkoban veszel. Viszont nagyon olcsó és hatalmas a választék. Gyors a szállítás. Az égész összessegében egy 8.5/10 szerintem.
2022. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából a minőség az olcsóbb fast fashion boltokéval egyezik meg, ár-érték arányban viszont jobb azoknál. A szállítás gyors és eddig minden okés volt. Én kb. a wish gyorsabb és megbízhatóbb alternatívájaként használom. A lényeg, hogy csekkold a véleményeket és a vásárlók képeit, mielőtt megveszel valamit, mert az anyag sokszor eltér élőben és a képeken.
2022. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a shein-t. Be tudod állítani a ruha anyagát is. A méretek viszont nagyobbak szerintem.
2022. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A méretek tényleg nagyok általában, én gyerek osztályról rendelek sokszor. 11-12-13 évesnek írt ruháim vannak onnan, de olcsóbbak és méretbe jók rám szóval jobb is az.
2022. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!