Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A valódi bőr és műbőr dzseki...

A valódi bőr és műbőr dzseki között kényelem szempontjából van különbség?

Figyelt kérdés
Sosem volt még igazi bőrdzsekim, de a vékony műbőr dzsekibe már enyhébb időben is bele izzadok. Egy ugyanolyan vékony valódi bőrdzsekinél is előfordulhat ez? Kényelem szempontjából milyen különbségek vannak egy műbőr és egy valódi bőrdzseki között?

2022. márc. 27. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A valódi bőr szellőzik, nem izzadsz bele.
2022. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A műbőr tapintásra is másabb, bepállik, és a korral nem patinásodik hanem reped, mállik.
2022. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A valódi bőr kényelmetlenebb, mert nem olyan rugalmas, sokkal merevebb mint egy műbőr dzseki, azoknak semmi tartása nincs. Én elég izzadós vagyok, de nem izzadtam bele a (valódi) bőrdzsekimbe 20 fokban sem.
2022. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3, a valódi bőr idővel betörik, puhább lesz. Egy zsír új bőrkabát igen, megáll a sarokban, de ennek az élettartama nem 5, hanem minimum 25-30 év, és ez alatt rád is idomul, pont úgy mint egy bőrcipő.
2022. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
3. Akkor meg nem láttál minősegi bördzekit... aminek vajpuha az anyaga...
2022. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem 110 ezerért minőségi bőrdzsekit vettem, de egyelőre nem mondanám puhának (mondjuk csak párszor volt rajtam).
2022. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik puha és keményebb bőr is, ez nem minőség, hanem kikészítési mód és alapanyag kérdése.


Nyilván ha motorozol benne, arra más kell mintha csak színházba mennél. De ettől még nem lesz rossz minőség az egyik, csak másra van kitalálva.

2022. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Szellőzés a lényeges különbség.
2022. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!