Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felső melltartó nélkül gáz...

Felső melltartó nélkül gáz partira menni?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb,jó fajta(vagyis hát nem ism tudom..)táncos partyba fel lehet venni olyan szűk nem átlátszó nyaaakasztós v-ivágású felsőt MELLTARTÓ NÉLKÜL közepes-kis mellhez??(nagyobfajta férfi markába éppen beleférő keblem van,amugy vékony vagyok,hasam is kinnt lenne
2007. dec. 31. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Hacsak nem akarod egy k**va látszatát kelteni, akkor nem ajánlom!!!
2007. dec. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem olyan a felső, hogy ha mozdulsz egyet akkor kinnt van belőle a cici, akkor nem gáz, de csak akkor ha nem lgó a melled! amugy meg egészségesebb mrlltartó nálkül, csak sajnos manapság tényleg csak a sex-remennek a palik, és azt hihetik, hogy valamit akarsz azért veszel fel olyan felsőt. de ha ugy érzed, hogy le tudod rázni őket, akkor jó partyzást:)
2007. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Én a nyakbaakasztós felsőket mindig melltartó nélkül szoktam felvenni.Van egy olyan is,amiből a mellem partja kilátszott,de sosem néztek miatta kurvának(Kedves első válaszadó!)Igaz én csak nyáron iszonyú melegben hordtam.Ha nem látszik át akkor miért ne???Ha szép formájú melled van csak hajrá!

Van olyan felső,ami meg kifejezetten gusztustalan melltartóval,mert mindenhogyan kilóg belőle meg lecsúszik és kilátszik a melltartó.

Az meg h buli...ott úgyis lesz vagy negyven fok bent.Csak meg ne fázz!

2007. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
ha a mellet tartja a felső, akkor szerintem akkor jól néz ki. De lehet egyébként nem túl drágán is pánt nélküli melltartókat is kapni, szerintem hasznos befektetés:)
2007. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
a legelső válaszadó elég primitív lehet,hogy lehet ilyet válaszolni..atyaég!!lehet h az övé már gáz lenne anélkül:Smég jó h nem gáz,gondolom nem lógnak a melleid és nem egy átlátszó felsőhöz akarod felvenni és vannak olyan felsők amik jobbak melltartó nélkül egyes pánt nélküliek,pasiknal jobban bejön hidd el tudom;)
2008. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
én személy szerint ajánlom hogy vegyél alá, nekem egyszer megtörtént hogy lecsúszott a felső és nem volt rajtam melltartó! Szerencsére nem látta senki:) Na azóta biztos hogy mindig van rajtam!
2008. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!